2K 24'' monitör önerisi

Karakurt5877

Hectopat
Makaleler
2
arkadaşlar 2K çözünürlükte 24'' veya daha düşük inç, 1MS 144Hz bir monitör var mı?
ekran kartım RTX 2070 Super ve onun için 2K monitör almayı düşünüyorum ama 27'' bana çok büyük geliyor o yüzden 2K 24'' monitör var mı?
Acaba monitörü 2K seçsem FPS düşüsü olur mu? Benim monitör 1080P

Önemli Olan FPS mi ? Grafik mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörü 2k alırsanız da Windows üzerinden çözünürlük ayarını düşürebilirsiniz. Keza oyun içinde de çözünürlük ayarını değiştirebilirsiniz. Naçizane size tavsiyem 2070 super ekran kartınız var, 2k da rekabetçi hiçbir oyunda fps sıkıntısı çekmezsiniz. Tek oyunculu(single player-hikaye) oyunlarda da 2k çözünürlükten aşağı düşmeyin, böylece oyun deneyimizin 15-20 fps için baltanlanmasına izin vermemiş olursunuz. Kaldı ki hikaye modlu oyunlarda fps hiç önemsemiyorsunuz. Dolayısıyla rekabetçi oyunlarda fps geriye kalan diğer oyunlar için yüksek görüntü kalitesi elde etmeye çalışın. 2k 144Hz bir monitör alın keyfinize bakın...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı