2K 240 Hz monitör önerisi

Type-C to DP almanızı tavsiye ediyorum. Gen2 bağlantılı Type-C var.
Hem G-Sync açmaya hem yüksek verimlilik almaya yarar.
Çünkü özellikelerinizde yazıyor.

Eki Görüntüle 2111362

Eğer monitör içinden Type-C kablosu çıkmaz ya da çıkan çalışmazsa önerdiğim kablo gen2'lidir işinizi görür.

Peki teşekkür ederim 4K olarak bu fiyatların çok üstüne geçmeyecek başak ne monitör önerebilir siniz?

Sizden ricam tam bütçenizi belirtir misiniz?
Ve 4K monitör mü istiyorsunuz?

Max 17.000 fakat daha düşük olursa daha iyi olur. Evet sizin dediğiniz gibi ben laptop ekranında yaşadığım deneyime benzer bir deneyim istediğim için 2K monitörde piksel yoğunluğu daha az olduğundan Laptop'taki 2K monitörün verdiği deneyimi sağlayamayacaktır. Dolayısıyla 4K olursa benim için daha iyi olur.

Son düzenleme:
Max 17.000 fakat daha düşük olursa daha iyi olur. Evet sizin dediğiniz gibi ben laptop ekranında yaşadığım deneyime benzer bir deneyim istediğim için 2K monitörde piksel yoğunluğu daha az olduğundan Laptop'taki 2K monitörün verdiği deneyimi sağlayamayacaktır. Dolayısıyla 4K olursa benim için daha iyi olur.

4K monitörler haliyle yüksek bütçeye sahip.
Gigabyte M28U Monitör bilinen bir modeldir. Alternatif olarak Samsung'dan var ama önermiyorum.
Eğer piksel yoğunluğu yüksek olsun 2K olsun istiyorsan AOC 23.8" Q24G2A/BK 165Hz 1ms HDMI DP AdaptiveSync QHD IPS Gaming Monitör | ITOPYA bu da önerimdir.

Geri
Yukarı