2K 240Hz IPS monitör önerisi

Phantomx

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler 4070 ti super ekran kartlı bilgisayar sistemi toplama sürecindeyim mümkünse 2K 240 Hz, kaliteli ekranlı, IPS bir monitör arayışındayım. Teknoloji sitelerinde araştırma yaptığımda çok fazla monitör çeşidi bulamadım. Her türlü önerinize ve cevabınıza açığım. Cevaplarsanız çok sevinirim.

Son düzenleme:
İyi günler 4070 Ti super ekran kartlı bilgisayar sistemi toplama sürecindeyim mümkünse 2K 240 Hz, kaliteli ekranlı, IPS bir monitör arayışındayım. Teknoloji sitelerinde araştırma yaptığımda çok fazla monitör çeşidi bulamadım. Her türlü önerinize ve cevabınıza açığım. Cevaplarsanız çok sevinirim.

2K 240 yerine 2K 144 2. monitör olarak Valorant ve CS için 240Hz FHD monitör almanızı öneririm. Çünkü hikayeli oyunlarda 240 FPS alamayacaksınız Ultra preset ve RT ile. Karar sizin tabii.

2K 240 yerine 2K 144 2. monitör olarak Valorant ve CS için 240Hz FHD monitör almanızı öneririm. Çünkü hikayeli oyunlarda 240 FPS alamayacaksınız Ultra preset ve RT ile. Karar sizin tabii.
Aslında bu da seçenek olabilir eskiden daha fazla monitör çeşidi vardı diye hatırlıyorum nedense 2k için özellikle ips monitör çeşitleri azalmış gibi geldi bana

Dell Alienware AW2723DF​

ASUS 27" TUF GAMING VG27AQML1A​

Attığınız lg monitör modeli de aklımdaydı evet bunun harici bu iki monitöre de gözüm çarptı herhangi bir bilginiz var mı bu üçü arasında hangisi daha kalitelidir ?

Aslında bu da seçenek olabilir eskiden daha fazla monitör çeşidi vardı diye hatırlıyorum nedense 2K için özellikle IPS monitör çeşitleri azalmış gibi geldi bana.

Dell Alienware AW2723DF​

ASUS 27" TUF Gaming VG27AQML1a​

Attığınız LG monitör modeli de aklımdaydı evet bunun harici bu iki monitöre de gözüm çarptı herhangi bir bilginiz var mı bu üçü arasında hangisi daha kalitelidir?

Dell iyi. ASUS da iyi ama Dell varken tercih edilmez. Dell tercih et.

Geri
Yukarı