2K 27" 165 Hz monitör tavsiyesi

• Konuyu başlatan Kzyn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 143
Bütçe
12000

Kzyn

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire nitro vapor-x 7900xtx ryzen 7 7800x3d msi pro b650-p wi-fi deepcool px1000G g.skill z5 6000mhz CL32 msi mpg gungnir 300r airflow arctic liquid freezer II 360mm
İyi sosyaller herkese.

Islemci Ryzen 7 7800x3D.
Ekran kartı 7900 XT ya da 7900 XTX almayı düşünüyorum onun için monitör arayışındayim aklımda 3 model var yardımcı olursanız sevinirim.

Genellikle FPS oyunları oynuyorum Warzone R6 gibi nadiren hikaye temalı oyun oynarım FPS oyunlarına yönelik monitor önerirsiniz sevinirim.
Önerebileceğiniz başka monitörler olursa onlarda bakarım tabikde.
@Saint Lucia hocam musait oldugunuz bir zaman bakabilir misiniz?

FPS oyunları için 2K monitör aman aman tercih edilmiyor. 240Hz yanlısı oluyor genelde kullanıcılar.
Fakat Dell'in piksel tepkime süresi ve input lag epey tatmin edici çıktığından testlerde sizin için daha iyi bir tercih olacaktır. Zaten F/P bandında zirvede. Çıktığı günden beri yerini pek dolduran olmadı. Anca MSI ve AOC'da alternatifleri mevcut. 👍

@Saint Lucia cevap verdiğiniz için teşekkür ederim 240 Hz konusunda kararsızım açıkçası 2K alıp ileride değiştirmem gerekmeyebilir ama FPS oyunlar içinde dediğiniz gibi 240 Hz çok iyi bir seçenek karar vermek beni zorluyor bu sisteme 2K daha iyi gider gibi düşündüm bende
AOC ve MSI olarak ne öneriniz olabilir Dell benim de hoşuma giden bir monitor ya da onun 240 Hz olanına düşünüyorum.

@Kishire Dell 1.ci tercih o zaman teşekkür ederim.

@Saint Lucia cevap verdiğiniz için teşekkür ederim 240 Hz konusunda kararsızım açıkçası 2K alıp ileride değiştirmem gerekmeyebilir ama FPS oyunlar içinde dediğiniz gibi 240 Hz çok iyi bir seçenek karar vermek beni zorluyor bu sisteme 2K daha iyi gider gibi düşündüm bende
AOC ve MSI olarak ne öneriniz olabilir Dell benim de hoşuma giden bir monitor ya da onun 240 Hz olanına düşünüyorum.

Kurduğun sistemin hakkı 2K. Haliyle 1080P'ye düşmek mantıklı olmuyor. FPS oyunlarında ileri düzey sıkı bir oyuncuysan 2K/240Hz monitör o zaman bakılabilir. O sistem her şekilde FPS oyunlarında yüksek FPS zaten verecektir.
Örnek modeller;
MSI G274QPX Monitör (stokta yok takip edilebilir.)

ASUS TUF aqz modelini kullanıyorum hocam gayet memnunum. Diger modeller de iyidir az cok aralarinda fark vardir illlaki. Bende agirlikli FPS CS2 oynuyorum ilkten pişman olmustum ama simdi cok daha iyi oldugunu dusunuyorum. Buyuk keyif 27 inc 2K da FPS oyun oynamak.

@Saint Lucia teşekkür ederim o zaman 2K yolundan devam edeceğim 240 Hz için bütçeyi zorlamaya çalışacağım attığınız 2 monitor o bütçede en iyileri galiba başka alternatif var midir yoksa onlara mı odaklanmam gerek.

@poe teşekkür ederim bu yorum güzel geldi kullanan birisi olarak bende 2K bir monitor alacağım o zaman.

İyi sosyaller herkese.

Islemci Ryzen 7 7800x3D.
Ekran kartı 7900 XT ya da 7900 XTX almayı düşünüyorum onun için monitör arayışındayim aklımda 3 model var yardımcı olursanız sevinirim.

Genellikle FPS oyunları oynuyorum Warzone R6 gibi nadiren hikaye temalı oyun oynarım FPS oyunlarına yönelik monitor önerirsiniz sevinirim.
Önerebileceğiniz başka monitörler olursa onlarda bakarım tabikde.
@Saint Lucia hocam musait oldugunuz bir zaman bakabilir misiniz?

Yerinizde olsam aralarında Dell'i seçerdim fakat fiyatı düşerse MSI G274 qd modelinide tercih edebilirsiniz.

Geri
Yukarı