125 CC scooter önerisi

Serkan Gider

Kilopat
Yer
Sevilla
Daha fazla  
Herkese merhaba. 125 CC scooter almayi dusunuyorum motorlar hakkinda pek bilgim yok. Benim icin onemli olan kaliteli bir marka olmasi ve SEL'e kisminin buyuk olmasi belirli bir bütçem yok ama 2000-3000 € arasi olabilir motora gore biraz daha fazlada olabilir. Türkiye'de yasamadigim icin burada bazi markalar olmayabilir. Simdiden teşekkür ederim.

Piaggio MP serilerine bakın. Çok memnun kalırsınız. Fiyatlarını gösteren bir site bulamadım.

SYM'ler ve Kymco'lar da çok güzeller. İspanya'da da var diye biliyorum.

Eğer fiyatları yüksek gelirse Peugeot Liberty veya Tweet serilerine de bakabilirsiniz. Daha düşük fiyatlı modeller bunlar.

Piaggio MP serilerine bakın. Çok memnun kalırsınız. Fiyatlarını gösteren bir site bulamadım.

Sym'ler ve Kymco'lar da çok güzeller. İspanya'da da var diye biliyorum.

Eğer fiyatları yüksek gelirse Peugeot liberty veya tweet serilerine de bakabilirsiniz. Daha düşük fiyatlı modeller bunlar.

Sym ve kymcolari her gün goruyorum bayağı buyukler ve fiyatlarida gayet uygun ama sorun yaratirlar mi acaba? Piaggio simdi baktim 3 tekerlekli motor bana hep garip gelmistir.

Sym ve kymcolari her gün goruyorum bayağı buyukler ve fiyatlarida gayet uygun ama sorun yaratirlar mi acaba? Piaggio simdi baktim 3 tekerlekli motor bana hep garip gelmistir.

Medley 150 modeli varsa ona bakın Avrupa yolları için en iyi tercihlerden birisi tekerleri büyük ve oturuş pozisyonu sayesinde kompakt bir yapısı var ayrıca tcs, abs mevcut ve sele altı gördüğüm en büyük scooterlardan birisi.

Medley 150 modeli varsa ona bakın Avrupa yolları için en iyi tercihlerden birisi tekerleri büyük ve oturuş pozisyonu sayesinde kompakt bir yapısı var ayrıca tcs, abs mevcut ve SEL'e altı gördüğüm en büyük scooterlardan birisi.

150 modelini goremedim fakat 125 olan modeli 3500 € 2024 0 fiyati.

Yeni konular

Geri
Yukarı