2K 27" Curved monitör önerisi

Bütçe
6000-6500
Monitör fiyatları uçup gittiği için önerisi sunmak zor oluyor.
240Hz'de AOC monitörler vardı. Biri 8K'ya dayandı. Diğeri stokta yok.
Samsung Odyssey G4 25" LS25BG400EUXUF (S25BG40) Monitör bu var. Renk konusunda eksi puanda. Serilik olarak önde.

Hiçbir şey alamazsan Aoc 27" 27G2SPU 1Ms 165Hz HDMI,DisplayPort G-Sync Gaming Monitör bunu düşün. Asla üzmez.
2K alamayacaksam hiç değiştirmem. 1080P'de monitörüm bana yetiyor. Yine de çok teşekkür ederim.

Şu resmi örnek al. Bu tarz bir hareketli nesne görüyorsan monitör ghosting sorunlu demektir.
Sorun dememek lazım. Doğal durum diyelim. VA paneller yavaş tepkime sahiptirler. MPRT değerleri yüzünden bu görüntü oluşuyor.
Bütçe artarsa ASUS'ya da HP X32 (2V7V4E9) Monitör bunu düşünebilirsin.
Aksi taktirde IPS monitör alamıyorsun.
1080P'ye düşersen de 240Hz almaya çalışın. O bütçe de yine kısıtlı seçenek var ama bakarız.

Eki Görüntüle 1764653

Bu HP için bende niyetliyim de siteyi bilmiyorum. Bu mt bilişim güvenilir midir? Kendi siteleri olan Pinomen'de dahya da ucuza satışa koymuşlar. Bu adamlar hakkında doğru dürüst yorumda bulamadım. Sizce güvenilir midir?

Bu HP için bende niyetliyim de siteyi bilmiyorum. Bu mt bilişim güvenilir midir? Kendi siteleri olan Pinomen'de dahya da ucuza satışa koymuşlar. Bu adamlar hakkında doğru dürüst yorumda bulamadım. Sizce güvenilir midir?

599 değerlendirmeden 9,5 HB puanı almış. İyi ve güvenilir duruyorlar. Google'da yerleri ve numaraları görünüyor. Pinomen'i hiç duymadım. Önermem öyle yerlerden alışveriş yapmayı. Kusurlu ürün olabilir ya da salatalık çıkması muhtemel.

1683116143015.png

Geri
Yukarı