2K 27" Curved monitör tavsiyesi

Bütçe
250 Euro

EmreKaa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 2K 27" monitör almaya karar verdim ve elimde 3 tane secenek var. Sizce hangisi daha mantikli olur? Bu arada hepsi 250 euro civari.

Acer ED3 ED273URPbidpx​

MSI Optix G27cq4​

AOC CQ27g2u​

Bir tane daha buldum, ve fiyat olarak daha ucuz

Samsung Odyssey G5 C27G53TQWR​

Merhaba arkadaşlar, 2K 27" monitör almaya karar verdim ve elimde 3 tane secenek var. Sizce hangisi daha mantikli olur? Bu arada hepsi 250 euro civari.

Acer ED3 ED273URPbidpx​

MSI Optix G27cq4​

AOC CQ27g2u​

Bir tane daha buldum, ve fiyat olarak daha ucuz

Samsung Odyssey G5 C27G53TQWR​

Hocam MSI Optix'in sorun yaratmış cihazlarını çok gördüm. O yüzden pek önerebileceğim bir model değil. Ama benim gözüme AOC CQ27G2U modeli güzel geldi. Cihazın aynı modelini bende kullanıyorum. Sadece benim cihazım 1080p ve gayet memnunum. Panel ve renk konstratları bayağı güzel. 2K'da da büyük ihtimalle aynı şey olacaktır.

Son düzenleme:
Hocam MSI Optix'in yaratmış cihazlarını çok gördüm. O yüzden pek önerebileceğim bir model değil. Ama benim gözüme AOC CQ27G2U modeli güzel geldi. Cihazın aynı modelini bende kullanıyorum. Sadece benim cihazım 1080p ve gayet memnunum. Panel ve renk konstratları bayağı güzel. 2K'da da büyük ihtimalle aynı şey olacaktır.
Bende de var 1080p modeli bende cok begeniyorum, fakat 2k'da ayni goruntuyu saglar mi bilemedim o yuzden farkli ürünlere bakmak istedim.
Curved kullaniyorum, dual monitor icin curved almak istiyorum tekrar

Bende de var 1080p modeli bende cok begeniyorum, fakat 2k'da ayni goruntuyu saglar mi bilemedim o yuzden farkli ürünlere bakmak istedim.
Yani pek bir farkı yoktur sanırım. Bu arada Samsung Oddysey modelini görmemiştim. Gayet iyi bir cihaza benziyor. Samsung Oddysey modelinde mağdur olan kişiler görmedim.

Hocam MSI Optix'in yaratmış cihazlarını çok gördüm. O yüzden pek önerebileceğim bir model değil. Ama benim gözüme AOC CQ27G2U modeli güzel geldi. Cihazın aynı modelini bende kullanıyorum. Sadece benim cihazım 1080p ve gayet memnunum. Panel ve renk konstratları bayağı güzel. 2K'da da büyük ihtimalle aynı şey olacaktır.
Büyük ihtimalle aynı deneyim olmayacaktır. Farklı seviyede ürünler, sadece çözünürlük değil.

Atılan modeller arasından Aoc. Haricinde EX2780Q.

Odyssey G5 gibi adı olup kendisi olmayan modelleri önermem.

Geri
Yukarı