2K 27 inç 144 Hz G-Sync Monitör Tavsiyesi

Uzun zamandır kullanmakta olduğum Samsung BX-2450'yi artık değiştirmek istiyorum. Piyasada birçok monitör bulunduğu için seçim yapmak bayağı zor.

Önceliğim 27 inç ve G-Sync destekli olması. Panel konusunda pek emin değilim. IPS olsa da olur, olmasa da. Tepkime süresinin mümkün olduğunca düşük olmasını istiyorum. Her ne kadar rekabetçi oyunlar oynamasam da oynadığım zaman ihtiyacımı karşılamasını isterim.

Kullandığım ekran kartı GTX 1070 Ti. Eğer gerekirse ileride yeni bir GPU alabilirim. Bütçe sınırım yok.

Bu kriterlere uyan tavsiyelere açığım. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Uzun zamandır kullanmakta olduğum Samsung BX-2450'yi artık değiştirmek istiyorum. Piyasada birçok monitör bulunduğu için seçim yapmak bayağı zor.

Önceliğim 27 inç ve G-Sync destekli olması. Panel konusunda pek emin değilim. IPS olsa da olur, olmasa da. Tepkime süresinin mümkün olduğunca düşük olmasını istiyorum. Her ne kadar rekabetçi oyunlar oynamasam da oynadığım zaman ihtiyacımı karşılamasını isterim.

Kullandığım ekran kartı GTX 1070 Ti. Eğer gerekirse ileride yeni bir GPU alabilirim. Bütçe sınırım yok.

Bu kriterlere uyan tavsiyelere açığım. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

-Acer XV272UP (*)
-Asus TUF VG27AQ
-AOC AGON AG241QG

AOC donanımsal olarak G-Sync. Diğer ikisi FreeSync ama G-Sync açılabiliyor. 3 monitörde şiddetli tavsiye ederim. Yıldız koyduğum ürün fiyat performans bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı