2K, 27 inç, 1ms monitör tavsiyesi

KARLIES

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, 27 inç, 2K, 1 ms, minimum 165 Hertz olmak üzere, siyahları simsiyah gösterecek, siyah renkler konusunda beni üzmeyecek, oyun ve film için kullanabileceğim bir monitör arıyorum. 1 aydır doğru düzgün elle tutulur bir model bulamadım. Bütçem 6.000 - 11.000 TL arasında sınırlı. Siyahları düzgün ve koyu bir şekilde net versin Hertz ve çözünürlüğü iyi olsa yeterli hocam.

not: yaklaşık 4 gün önce Amazon'dan, IPS panel özellikli, ASUS TUF Gaming VG27AQ1A modelini alıp, ışık sızması ve siyahları grimsi bir şekilde açık tonlu gösterdiği için iade ettim. Monitör önerirken bunu da göz önünde bulundurarak bana yardımcı olabilir misiniz?

Sistem özelliklerim, AMD Ryzen 5 5600, 32 GB RAM, ASUS ROG STRIX RTX 3060 şeklindedir.

Son düzenleme:

MSI G274QPF - QD Pazarama'da indirime girmişti bir göz atabilirsin.
Daha önce bu monitörü hiç deneyimlediniz mi hocam? forumda bu monitörü sürekli öneriyorlar. Açıkcası şans vereceğim

Hocam Asus tuf gaming vg27aq serisinden sogudum, 4 gün önce vg27aq1a modelini alıp ışık sızması ve siyahları kötü vermesi sebebiyle iade etmiştim. Aynısı olur mu diye korktum açıkcası. Dell 2724d önerisi içinde ayrıca teşekkür ederim inceleme videolarına bakacağım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı