2K 32 inç monitör önerisi

Geldiğinde duygu ve düşüncelerinizi ilk bakış olarak konuya yazınız. Alacaklara örnek olursunuz. 👍
1 haftadır kullanıyorum ve henüz ölü piksel ile karşılaşmadım. Ghostingi çok az var sanırım ama pek umrumda değil. Firmware update i yaptığımda baya bir korktum çünkü internette bu modelin güncelleme aşamasında bozulduğu ile ilgili yorumlar vardı ama sorunsuz bir şekilde güncellendi.

Bunların dışında çok anlamadığım için parlaklık ve renk ile ilgili yorum yapamıyorum.. Sadece şöyle bir konu var 175hz yazıyor ama 165e kadar artırabiliyorum. Bunun sebebini anlamadım onun dışında memnunum. Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 20230219_091951.jpg
    20230219_091951.jpg
    315,6 KB · Görüntüleme: 167
1 haftadır kullanıyorum ve henüz ölü piksel ile karşılaşmadım. Ghostingi çok az var sanırım ama pek umurumda değil. Firmware Update'i yaptığımda bayağı bir korktum çünkü internette bu modelin güncelleme aşamasında bozulduğu ile ilgili yorumlar vardı ama sorunsuz bir şekilde güncellendi.

Bunların dışında çok anlamadığım için parlaklık ve renk ile ilgili yorum yapamıyorum. Sadece şöyle bir konu var 175Hz yazıyor ama 165e kadar artırabiliyorum. Bunun sebebini anlamadım onun dışında memnunum. Teşekkürler.

Ghosting bulunmuyor monitörünüzde. Güzel bir monitör aldınız. Yabancı forumlarda monitör hakkında araştırma yaparsanız uygun renk ayarlarını belki bulabilirsiniz. 175Hz için monitörün içerisinde OC özelliği bulunuyor. Oradan açıyorsunuz. Hız aşırtma yazar.

Ghosting bulunmuyor monitörünüzde. Güzel bir monitör aldınız. Yabancı forumlarda monitör hakkında araştırma yaparsanız uygun renk ayarlarını belki bulabilirsiniz. 175Hz için monitörün içerisinde OC özelliği bulunuyor. Oradan açıyorsunuz. Hız aşırtma yazar.
Aynen dediğiniz gibi 175hz i ayarlardan açıyormuşuz. Uygun renk olayı için ise youtube dışında hiç bir rehber veya yazı bulamadım. O yüzden bende HDR ı açıp parlaklığı kıstım biraz. Teşekkürler tekrardan.

Aynen dediğiniz gibi 175hz i ayarlardan açıyormuşuz. Uygun renk olayı için ise youtube dışında hiç bir rehber veya yazı bulamadım. O yüzden bende HDR ı açıp parlaklığı kıstım biraz. Teşekkürler tekrardan.

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Sizden ricam monitörü en aşağıya indirdiğinizde masayla monitörün en üstü kaç cm yapıyor ölçme imkanınız var mı? Almayı düşünüyorum ama üstü dolaplı masama sığıp sığmayacağı konusunda emin olamadım.

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Sizden ricam monitörü en aşağıya indirdiğinizde masayla monitörün en üstü kaç cm yapıyor ölçme imkanınız var mı? Almayı düşünüyorum ama üstü dolaplı masama sığıp sığmayacağı konusunda emin olamadım.
Teşekkürler. Min 47cm -max 57cm olarak ölçtüm.

Samsung odleysey G5 kullanıyorum 27' 144Hz 1ms 2K monitör 32' versiyonuda var memnunum ancak biraz ghosting var oda fazla göz almıyor öneriririm. Gerek yazılımı gerek kalitesi, paneli, renk doğruluğu iyi.
2k 32 inç g5 almayı düşünüyorum pikseller görünebilir diyenler var senin fikrin nedir

Yeni konular

Geri
Yukarı