2K 32 inç vs 27 inç monitör

Zaten VG249Q, IPS adı altında satılan adeta TN panel bir monitör çünkü renklerin kötü olmasının yanı sıra farklı görüş açılarından bakılınca görüntü bozuluyor.

TUF serisinden şikayetler gelse de 1440p çözünürlüklü IPS panel kullanan VG27 türevleri gayet iyi oluyor yani VG27AQ, VG27AQ1A, VG27AQL1A yeterli monitörler. Özellikle VG27AQL1A modeli harika bir model ancak stoğu yok.

Yok hocam sıkıntı yaşamazsınız.
2) Dell G3223D ile Dell G3223Q arasında ne gibi bir fark var? (alacağımdan değil meraktan)
Çözünürlük farkı var. Biri 1440p biri 2160p. Dolayısıyla panelleri de değişik.

4K olduğu gözümden kaçmış, teşekkürler. Hafta sonu seçimden önce almaya çalışacağım, almadan önce son kez konu açacağım. Bir karara varabilirim umarım.

Hocam tekrardan merhaba, konuda geçen monitörleri tekrar gözden geçiriyordum. 27 inç olan monitörü siz dahil birçok kişi eskiden öneriyormuş, bu fiyata en iyisi vs. deniyormuş, neden artık önerilmiyor bir sıkıntısı falan mı ortaya çıktı? Bilgilendirirseniz sevinirim. Bahsettiğim monitör:

Son düzenleme:

Eski konuları okuduysan doğrudur. Bu monitörü forumda sattıran bir aralar bendim. Artık o günler geçti. Hala Dell fan boyuyum ama o monitör alınmaktan çıktı.

32 inç 1080p ekranda elle piksel sayan arkadaşlar neyin kafasını yaşıyor gerçekten merak ediyorum... 1080p de pikselleri sayabilmeniz için ya 40cm'den daha yakına gireceksiniz ya da şahin gözlerine sahip olacaksınız ki o görme gücü türümüzde yok keşke olsaydı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…