2K destekli monitör önerisi

Pisst0nn

Centipat
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi tercihen 2K destekleyen 1 milisaniye tepkime süresine sahip bir monitör almak niyetindeyim. performans ve kalite açısından en çok olanağı sağlayabilecek olan monitör tavsiyelerini sizlerden alabilirsem çok sevinirim. Ortalama bütçe ise 4000 TL maksimum olacak.

144Hz. Genelde 60Hz monitörler iş için olduğundan 1ms yapmaya kasmıyorlar.
144fps alabildiğiniz oyunlarda akarsınız, alamadığınız oyunlarda da 60FPS'ye sabitler öyle akarsınız :)
Hem bütçenizin altı da.
1ms şart değil derseniz renk kalitesi daha üstün 2K 60Hz monitörler önerebilirim. Fakat bu modelin de renk kalitesi gayet iyi diğer rakiplerine göre.

144Hz. Genelde 60Hz monitörler iş için olduğundan 1ms yapmaya kasmıyorlar.
144fps alabildiğiniz oyunlarda akarsınız, alamadığınız oyunlarda da 60FPS'ye sabitler öyle akarsınız :)
Hem bütçenizin altı da.
1ms şart değil derseniz renk kalitesi daha üstün 2K 60Hz monitörler önerebilirim. Fakat bu modelin de renk kalitesi gayet iyi diğer rakiplerine göre.

Hocam nit değeri düşük değil mi?

SİZCE Bu nasıl?

Hocam nit değeri düşük değil mi?

SİZCE Bu nasıl?
Yani ben parlaklığa takılmayın diyecektim ama telefonda bile ışığı %50'de kullanan biri olarak demek istemiyorum. Benim monitörüm de 250cd.

Attığınız monitör daş gibi, alabiliyorsanız alın.
Özellikle renklerini çok seveceksiniz.
Amazon.tr'de 100TL daha ucuz olacaktı, bir bakın derim.

Yani ben parlaklığa takılmayın diyecektim ama telefonda bile ışığı %50'de kullanan biri olarak demek istemiyorum. Benim monitörüm de 250cd.

Attığınız monitör daş gibi, alabiliyorsanız alın.
Özellikle renklerini çok seveceksiniz.
Amazon.tr'de 100TL daha ucuz olacaktı, bir bakın derim.

Evet oradan alıyorum. Ölü piksel gibi konularda amazon daha avantajlı yanılmıyorsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı