Katsuta Loot T4-1665 vs Speedlink Reticos

optimusprime10

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle varsa aynı fiyatta daha iyi bildiğiniz önermekten çekinmeyiniz.

İlk sırada katsuta loot T4 1665 var.
7200DPI sensörünü bilmiyorum tarama hızı sanırsam 60 IPS mouse raporlama hızı instant A725F sensörü mevcut.

İkinci sırada speedlink reticos var 10000 DPI tarama hızı 100 IPS mouse raporlama hızı 1000Hz PixArt PMW3325 sensörü var.

Fiyatları linkte mevcuttur. Ben fareden hiç anlamıyorum tüm özellikleri karşılaştırdığımızda hangisi sizce daha alınası hangisini seçerdiniz? Anlayan kişilerden yardım istiyorum. İlk konum kusura bakmayın hatalarım için...

Kastsutanın raporlama hızınıda bilmiyorum yazmayı unutmuşum.

Öncelikle varsa aynı fiyatta daha iyi bildiğiniz önermekten çekinmeyiniz.

İlk sırada katsuta loot T4 1665 var.
7200DPI sensörünü bilmiyorum tarama hızı sanırsam 60 IPS mouse raporlama hızı instant A725F sensörü mevcut.

İkinci sırada speedlink reticos var 10000 DPI tarama hızı 100 IPS mouse raporlama hızı 1000Hz PixArt PMW3325 sensörü var.

Fiyatları linkte mevcuttur. Ben fareden hiç anlamıyorum tüm özellikleri karşılaştırdığımızda hangisi sizce daha alınası hangisini seçerdiniz? Anlayan kişilerden yardım istiyorum. İlk konum kusura bakmayın hatalarım için...

Kastsutanın raporlama hızınıda bilmiyorum yazmayı unutmuşum.
Speedlink Reticos,daha güvenilir sensörü, daha yüksek takip hızı, daha hızlı raporlama hızı ve teyitli özellikleri nedeniyle çoğu kullanıcı için daha iyi bir seçimdir. Performans ve yanıt süresine öncelik veren oyuncular için ideal bir mouse .Katsuta Loot T4-1665ise muhtemelen daha düşük kaliteli sensör ve sınırlı bilgi ile bütçe dostu bir seçenek. En üst düzey performansa ihtiyacı olmayan rahat kullanıcılar için öneririm.

Speedlink Reticos,daha güvenilir sensörü, daha yüksek takip hızı, daha hızlı raporlama hızı ve teyitli özellikleri nedeniyle çoğu kullanıcı için daha iyi bir seçimdir. Performans ve yanıt süresine öncelik veren oyuncular için ideal bir mouse .Katsuta Loot T4-1665ise muhtemelen daha düşük kaliteli sensör ve sınırlı bilgi ile bütçe dostu bir seçenek. En üst düzey performansa ihtiyacı olmayan rahat kullanıcılar için öneririm.
Değerli vaktinizi ayırıp sorumu özenle cevapladığınız için teşekkür ederim

Son olarak bu ürünede bakabilir misiniz bunun içinde yorumunuzu bekliyorum

Artıları, ergonomik bir tasarıma sahip olması,hafif olması,makro tuşlarının olması,RGB aydınlatmaya sahip olması ve duyarlı sensörlere sahip olmasıdır.Eksisi ise dayanıklılığı,bazı kullanıcılar uzun kullanımda düğmelerde gevşeklik tarzı sorun yaşaması.Karar sizin.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı