2K Gaming için GPU ve monitör önerisi

mrBang

Hectopat
İyi akşamlar. Elimde i3 9100F'li sistem var. 1080P eski bir monitörüm var satılacak tabii. Ekran kartım da eski lakin 1080P'de akıyor. Aklımın bir ucunda hep 2K veya 4K oyun oynama hevesi vardı. Size de sormak istiyorum. 4K ağır kaçar lakin bana bütçe dostu 2K 60Hz monitör ve i3 9100F ile uyumlu olabilecek monitörün yenileme hızını da aşmasına gerek kalmayacak bütçe dostu GPU kombinasyonu önerebilir misiniz? Fiyat burada ön planda olmalı. Önemli olan yeterli olması. Yani 4000 liraya da monitör var ve GPU'lar. Yani piyasada olan en minimum bütçeyle rahatlıkla 2K Gaming yapabileceğim GPU ve monitör ikilisi. Sadece monitör veya sadece GPU önermeyin, çifter şeklinde olursa çok sevinirim,sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
O işlemciyle 2K biraz zor görünüyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam o işlemciyle gtx 1660 2k yetmez ayrıca 1660 ti veya üstü kartlarda ise darboğaz hissedersin.

Hocam yetiyor sorun yok. Konuya odaklansaydınız iyidi hala bana 2K için ideal ekran kartı ve monitör önermediniz.

Hocam yetiyor sorun yok. Konuya odaklansaydınız iyidi hala bana 2K için ideal ekran kartı ve monitör önermediniz.
Video atmışsınız ancak 2080Ti ekran kartı kullanılıyor farkındaysanız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı