2K, IPS, 144Hz monitör önerisi

Arkadaş sizin tek oyunculu oyunlar oynadığınızı nasıl bilelim demek istedi.

Montörler hakkında aman aman bir bilgim yok. Yani FPS oynayanlar için TN daha iyi olduğundan IPS tercih etmez diye düşünmüştüm.

Bütçeyi sunarsanız daha mantıklı olabilir. Hız konusunda da TN'yi geçebilen IPS ürünler mevcut. Eskide kalmış bir algı yani.

3000-3500 çok zorlar azıcık daha çıkabilirim.

Bütçen ne kadar?

3000-3500 çok zorlar azıcık daha çıkabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirim dönemlerinde 3000 TL'nin altına da iniyor ama bu seviyede en iyi tercih olacağını düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yine 3000 TL'nin altına inebilen bir başka monitör. DELL'den bir tık geride ama seçenek olarak sundum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dell S2721DGF öneririm. Almadan önce bütün yabancı forumları araştırdım, incelemeleri izledim ve sonunda aldım şimdi çok memnunum. Ayrıca pek bir etkisi olmasa da bütçesine göre HDR özelliği var.

İndirim dönemlerinde 3000 TL'nin altına da iniyor ama bu seviyede en iyi tercih olacağını düşünüyorum.

Yine 3000 TL'nin altına inebilen bir başka monitör. DELL'den bir tık geride ama seçenek olarak sundum.
teşekkür ederim yardımın için bakacağım bunlara. birde g sync diye bir olay varmış pc güçlü olacağı için gerek var mı sizce.

Yeni konular

Geri
Yukarı