2K IPS monitör önerisi

Bütçe
3500

Laminon

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba herkese iyi forumlar,
Monitör almayı planlıyorum daha topladığım bilgisayara ekran kartı kartı alamadığım için şu an kullandığım laptop a takacağım.
Almayı düsündüğüm kart bu arada en kötü 3060 Ti 3070 ya da 6700XT gibi kartlar.
Sizlere sormak istediğim bu monitör nasıldır ve başka önerilere açığım.
Bilgisayarda oyun oynayıp dizi ve film izlerim en fazla.

Bunun çok iyi olduğunu duymuştum öneririm. Hatta kendim tercih etme şansım olmuştu. Çok iyiydi fakat başka iyi bir monitör görmediğim karşılaştırma yapmam mümkün değil. Her şey akıyordu ve cam gibiydi.

Eğer biraz daha uygun bir fiyata bulabilirsen bu monitörü tavsiye ederim. 1.5 yıldan uzun süredir bu monitörden 3 tane kullanıyorum, renk ve tepki süresi bakımından çok memnunum. Zamanında 2-3 ay stok bekleyerek alabilmiştim bu monitörleri.

Not: GL83A modelini hiç bilmediğim için yorum yapamadım. Panel farklarını bilmiyorum.

Bunun çok iyi olduğunu duymuştum öneririm. Hatta kendim tercih etme şansım olmuştu. Çok iyiydi fakat başka iyi bir monitör görmediğim karşılaştırma yapmam mümkün değil. Her şey akıyordu ve cam gibiydi.

Monitör çok güzelmiş gerçekten İtopya konusunda biraz ön yargım var ama, çok fazla geri bildirim okudum monitör değistirmeme falan konusunda tecrübe eden oldu mu acaba ya da bu monitörde kronik bir ölü piksel sorunu var mı biliyor musunuz?

Monitör çok güzelmiş gerçekten İtopya konusunda biraz ön yargım var ama, çok fazla geri bildirim okudum monitör değistirmeme falan konusunda tecrübe eden oldu mu acaba ya da bu monitörde kronik bir ölü piksel sorunu var mı biliyor musunuz?
Çok tercih edilen firmanın çok yorumu olur.
İtopya oldukça güvenilir firmadır.
Ölü pixel gibi durumlarda garantisi geçerli sanırım.

Arkadaşım İtopya'dan monitör aldı. ASUS monitör almıştı 1 yıl sonra ölü piksel çıktı. İtopya'yı aradı benim monitörde ölü piksel var dedi. Onlar da ASUS'u aramanız lazım demişlerdi. Sonra oradan halletiler. Yenisyle değiştirdiler.

Arkadaşım İtopya'dan monitör aldı. ASUS monitör almıştı 1 yıl sonra ölü piksel çıktı. İtopya'yı aradı benim monitörde ölü piksel var dedi. Onlar da ASUS'u aramanız lazım demişlerdi. Sonra oradan halletiler. Yenisyle değiştirdiler.
Teşekkürler ben bu mönitörü arastırayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı