2K IPS monitör önerisi

Uzun süredir satışta yoktu şimdi yine gelmiş.
Bana göre en f/p 2K monitörlerden biri.

iyi gibi duruyor ama itopya satıcısını pek tavsiye etmiyorlar yani ölü pixel falan uğraştırıyormuş ayrıca burada satılan monitör ile aynı mı ?
fiyat baya fark ediyor da :)

İtopya iyidir. Ölü piksel çıkarsa da muhtemelen ürün değişimi yapılır teknik serviste.

Aynı monitör evet.
Bu monitörün TR'deki satışlarının yüzde 90'ını İtopya yaptı. Ben de oradan aldım. Neredeyse 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Forumlarda da birçok konusu var bu monitörün. Yaygın bir ölü piksel sorunu yok. Ben olsam alırdım İtopya'dan. İtopya daha çok güven veriyor attığın linke göre.

Aynı monitör evet.
Bu monitörün TR'deki satışlarının yüzde 90'ını İtopya yaptı. Ben de oradan aldım. Neredeyse 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Forumlarda da birçok konusu var bu monitörün. Yaygın bir ölü piksel sorunu yok. Ben olsam alırdım İtopya'dan. İtopya daha çok güven veriyor attığın linke göre.
anladım, yalnız displayport 1.4 mü 1.2 mi? bir açıklama göremedim..
Madem kullanıyorsun şunuda bana söyler misin hdr modu yüksek hz de çalışınca devre dışı kalıyor mu?kontrol ettin mi?
ayrıca bu fiyat farkı hemen hemen yarı yarıya alırken kazanıyor gibi hissettim

anladım, yalnız displayport 1.4 mü 1.2 mi? bir açıklama göremedim..
Madem kullanıyorsun şunuda bana söyler misin hdr modu yüksek hz de çalışınca devre dışı kalıyor mu?kontrol ettin mi?
ayrıca bu fiyat farkı hemen hemen yarı yarıya alırken kazanıyor gibi hissettim
DP 1.4 destekliyor.

165 Hz | 2K | HDR aynı anda çalışabiliyor.

4 adet de USB noktası mevcut. On numara monitör.

İtopya iyidir. Ölü piksel çıkarsa da muhtemelen ürün değişimi yapılır teknik serviste.
sen ne düşünüyorsun bu monitör için?

DP 1.4 destekliyor.

165 Hz | 2K | HDR aynı anda çalışabiliyor.

4 adet de USB noktası mevcut. On numara monitör.

1.ps5 veya xbox da denedin mi hocam eğer denediysen aldığın çözünürlük ve hz kaç?
2.ölü pixel veya parlak pixel var mı? test ettin mi?
3.Ghosting veya ışık sızması var mı?
4.pivot özelliği kullanışlı mı?
5.27inch de curved olsa iyi olur muydu?
6.hdr gerçek gibi arada ki fark nedir?
teşekkürler.Buna niyetlendim alıcam galiba :)

Son düzenleme:
1-PS5 veya Xbox'da denemedim.
2-Piksel hatası yok bende.
3-Ghosting yok. Işık sızması da çıplak gözle gördüğüm kadarıyla yok. Geceleri falan hiç rahatsız olmuyorum herhangi bir şeyden.
4-Pivot olması iyi bir şey. Dikey hale almak benim pek işime yaramıyor fakat hareket kabiliyeti olması güzel. Açı ve yükseklik ayarı yapabiliyorum.
5-Ben curved sevmiyorum.
6-Ne demek istediğini anlamadım. HDR desteği olan oyunlar oynuyorum ancak beni o kadar da etkileyen bir özellik değil. Daha çok heves gibi. Başlarda kullanıyordum şimdi pek kullanmıyorum. Oyunlar yerine videolarda daha kullanışlı bir özellik bence.

1-PS5 veya Xbox'da denemedim.
2-Piksel hatası yok bende.
3-Ghosting yok. Işık sızması da çıplak gözle gördüğüm kadarıyla yok. Geceleri falan hiç rahatsız olmuyorum herhangi bir şeyden.
4-Pivot olması iyi bir şey. Dikey hale almak benim pek işime yaramıyor fakat hareket kabiliyeti olması güzel. Açı ve yükseklik ayarı yapabiliyorum.
5-Ben curved sevmiyorum.
6-Ne demek istediğini anlamadım. HDR desteği olan oyunlar oynuyorum ancak beni o kadar da etkileyen bir özellik değil. Daha çok heves gibi. Başlarda kullanıyordum şimdi pek kullanmıyorum. Oyunlar yerine videolarda daha kullanışlı bir özellik bence.
1 aydır bakıyordum iyi fiyata aldık çok teşekkür ederim.Çok iyimiş bu kadar beklemiyordum :)
Satın aldıktan sonra ki gün baktığımda 2800tl zamlanmıştı kargo gelene kadar çok düşündüm acaba teşhir ürün mü arızalı mı falan diye ama kusursuzdu tekrar sağ ol arkadaşım :)

Geri
Yukarı