2K monitör 144 Hz Monitör Önerisi

Kerimsen

Centipat
Daha fazla  
Piyasada 24 inç 2K 144 Hz ekran yok veya ben bulamıyorum. Bir Philips 23.8 245E1S/00 2560×1440 model buldum ama o da 4 ms.

Piksel yoğunluğuğundan dolayı firmalar genel olarak 27" üretiyor. Bulmanız biraz zor. Önerim 27" almanız doğrultusunda.

CS ve PUBG gibi oyunlarda 27 büyük geliyor.
O halde sizin için en uygun tercih 1080p 144Hz 24" olucaktır.

Sebebi 24 inç ekranda 2K görüntü kalitesine çok da ihtiyaç olmamasıdır. 27 inç ekranda ekran büyük olduğu için 1080p ekran çok tercih edilmiyor çünkü görüntü bulanık gibi ve pikselli görünüyor. 2K panellerde ise daha fazla piksel bulunduğu için böyle bir problem olmuyor.

Kalite arıyorsan bunlardan birisini kullanabilirsin. 2K olanı ben 1080p olanı arkadaşım kullanıyor. Hiçbir sıkıntı yaşamadık ve renkler falan çok güzel. Zaten Dell en kaliteli markalardan.

FPS oyunu ağırlıklı oynayacaksan 24" öneririm ve 24" te 2K mantıksız ve gereksizdir.

Piksel yoğunluğuğundan dolayı firmalar genel olarak 27" üretiyor. Bulmanız biraz zor. Önerim 27" almanız doğrultusunda.

O halde sizin için en uygun tercih 1080p 144Hz 24" olacaktır.

Teşekkür ederim mecbur 27 alacağım ama 24inç 2K yüksek Hz ekran olmaması çok saçma. :(

O halde sizin için en uygun tercih 1080p 144Hz 24" olacaktır.

Özellikle bu fiyata VA panel önermem açıkçası.

Kalite arıyorsan bunlardan birisini kullanabilirsin. 2K olanı ben 1080p olanı arkadaşım kullanıyor. Hiçbir sıkıntı yaşamadık ve renkler falan çok güzel. Zaten Dell en kaliteli markalardan.

FPS oyunu ağırlıklı oynayacaksan 24" öneririm ve 24" te 2K mantıksız ve gereksizdir.
Arkadaş 24" istiyor rekabetçi oyunlar için. Bizde önerdik ama 27" büyük geliyormuş.

Haklısın ama ben arada hogward ve rdr2 oynarım diye düşündüm

Geri
Yukarı