2K monitör 1920x1080 kaliteye geçince aşırı kötü görünüyor

TRACCLON

Attopat
Daha fazla  
2K çözünürlükteyken 1920'ye 1080'e geçince görüntü sanki gereğinden fazla kötüleşiyor, bu monitör 2K olduğu için mi yoksa 2K'ya alıştığım için mi?

2K çözünürlükteyken 1920'ye 1080'e geçince görüntü sanki gereğinden fazla kötüleşiyor, bu monitör 2K olduğu için mi yoksa 2K'ya alıştığım için mi?

Usta sizin gözler nedir böyle kartal mısınız mübarekler.😀 ben 2 k oyun oynuyor 1080p dizi film izliyorum aradaki farkı anlamıyorum 😀

Filmi de 2K izlerseniz bir daha 1080p izlemek istemezsiniz diye düşünüyorum. Tüm filmleri artık 2K malum pek çıkmadığı için 4K izliyorum.

Vallahi bizde 4 k televisyon var 1 kez bile 4 k YouTube'dan bir şey açmadım. Monitörüm 2 k 1 kez ondanda 2 k açmadım dediginiz gibi 2 k film dizi çok az diger yandan bence birçok kişinin evindeki ibternet Türkiye'de 2 veya 4 k film izketecek düzeyde degil ben ortalama 16 20 Mbit arası alıyorum. Ama izletirmi diye hiç denemedim.

Usta sizin gözler nedir böyle kartal mısınız mübarekler.😀 ben 2 k oyun oynuyor 1080p dizi film izliyorum aradaki farkı anlamıyorum 😀
Film orantılanıyor, oyun direkt 1080P render ediyor. Ya bulanık görünür ya çizgili. Windowsu olması gerektiğinden alçak bir çözünürlüğüne aldığınızda bile hissediliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı