2K monitör FHD'de bulanık görünüyor

• Konuyu başlatan Rouly
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 229
24" 2K 240 Hz bulamadım diye bunu almıştım.
Hocam NVdia varsa Geforce Experince uygulamasından görüntü ölçeklendirme yapın 2K'da 1080p performansı alabilirsiniz bu sayede onun dışında DLSS kullanabilirsiniz bunların dışında pek bi çözümünüz yok maalesef.

@Rouly hocam monitörden memnun musunuz bende almayı düşünüyorum, kullanıcı yorumu göremedim pek.
Ürün güzel ama söylemem gereken tek bir şey var. Ben ilk aldığımda siyah renkte bir tane ölü piksel çıkmıştı. 2K olduğu için FHD gibi belli olmuyordu o yüzden pek takmadım ama geçen gün siyah renkte bir tane daha siyahta ölü piksel olduğunu fark ettim. Ben normalde her şeyi çok takan birisiyim ama bu iki ölü pikseli çok takmadım. Zaten birkaç tane daha artarsa servise gönderir sıfırı ile değiştiririm. Teknik servis 4-5'ten az ölü piksel olan monitörleri kabul etmiyor.

Ürün güzel ama söylemem gereken tek bir şey var. Ben ilk aldığımda siyah renkte bir tane ölü piksel çıkmıştı. 2K olduğu için FHD gibi belli olmuyordu o yüzden pek takmadım ama geçen gün siyah renkte bir tane daha siyahta ölü piksel olduğunu fark ettim. Ben normalde her şeyi çok takan birisiyim ama bu iki ölü pikseli çok takmadım. Zaten birkaç tane daha artarsa servise gönderir sıfırı ile değiştiririm. Teknik servis 4-5'ten az ölü piksel olan monitörleri kabul etmiyor.
Kağıt üstünde gerçekten güzel duruyor monitör, ama fiyatıda diğer tavsiye edilen modellere göre yüksek biraz. Benim yaptığım filtrelerde önüme düşen sayılı monitörlerden. Ölü piksel çoğu markada tek tük oluyor sanırım ama can sıkıcı bir durum tabiki.
Sanırım bu arkadaşı alacağım ama fiyatını biraz kabullenmem lazım :)

Kağıt üstünde gerçekten güzel duruyor monitör, ama fiyatıda diğer tavsiye edilen modellere göre yüksek biraz. Benim yaptığım filtrelerde önüme düşen sayılı monitörlerden. Ölü piksel çoğu markada tek tük oluyor sanırım ama can sıkıcı bir durum tabiki.
Sanırım bu arkadaşı alacağım ama fiyatını biraz kabullenmem lazım :)
Ben almaya gittiğim gün zam geldiği için 14500'e almıştım. Bence şu an iyi. 🙂

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı