2K monitör tavsiyesi

Önerebilirim, arkadaşların attığı AOC'lardan çok daha iyi.

QuantumDot'dan DisplayHDR600'üne, FreeSync2'den VA panellere göre görüş açısı daha iyi olan SVA paneline, ergonomisinden kalitesine kadar fiyatını sonuna kadar hak ediyor.

Ben şahsen öneriyorum.

Önerebilirim, arkadaşların attığı AOC'lardan çok daha iyi.

QuantumDot'dan DisplayHDR600'üne, FreeSync2'den VA panellere göre görüş açısı daha iyi olan SVA paneline, ergonomisinden kalitesine kadar fiyatını sonuna kadar hak ediyor.

Ben şahsen öneriyorum.
Samsung tercih edicem sanırım tek eksiği İPS panel olmayışı benim için ama çok bi fark olacağınıda sanmıyorum.
Bu monitörlere ne diyorsunuz?
Hala samsung mu tercih edilmeli?

Son düzenleme:
Samsung tercih edicem sanırım tek eksiği İPS panel olmayışı benim için ama çok bi fark olacağınıda sanmıyorum.
Bu monitörlere ne diyorsunuz?
Hala samsung mu tercih edilmeli?
panel farketmiyorsa

TN panel mi bu cihaz?
TN panel istemiyorum, VA veya İPS panel tercihim.
DELL 32" S3220DGF 165Hz 4ms 2xHDMI DP 2HDR QHD Freesync Curved Gaming Monitör | ITOPYA bu monitör dışarıdan gerçekten çok iyi gözüküyor ama kullanıcıların %10 ghosting şikayeti yapmış dp 1.4 kablosu lazımmış
31.5 MSI OPTIX AG32CQ WQHD 144HZ 1MS HDMI+DP+DVI SIYAH CURVED GAMING MONITOR: Amazon.com.tr msi yani ne kadar güvenirsiniz bilmem :)
Gigabyte G32QC 31.5'' 1ms 165Hz 2K 2560x1440 AMD FreeSync Premium PRO VA Panel Kavisli Oyuncu Monitörü bunun bir kaç videosu var netten bakabilirsiniz ama yinede yabancı benchmarklarda pek tutulmamış..
Merhaba, 2K monitör bakıyorum, oyun ve film izlemek için.
Baktığım monitörlerde en mantaklısı bu geldi, sizin bu fiyatlara önerebileceğiniz monitör var mı?
bu arada bu monitör amazon prime day de idi 2600tl olarak ama kaldırmışlar şimdi 3100

Son düzenleme:

Geri
Yukarı