2K monitörler ne zaman stoğa gelir?

raster

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Birkaç ay önce piyasada çok vardı fakat şu anda ASUS'un veya başka markada bulamadım. 2K IPS 144/165hz düz panel bir monitör arıyorum ancak şu anda hiçbirinin stoku yok. Tahminen ne zaman stoka geri gelirler?

Aradığınız monitör nedir? Bütçe nedir?

Hocam tam olarak model söyleyemem ama 2K 165Hz ve IPS bir monitör arıyorum. Bir de ASUS veya kaliteli bir marka olması önemli. Dediğim gibi birkaç ay önce bulabiliyordum ama şu an bir baktım hiç bulamadım. Ayrıca tam acelesi yok stokun gelmesini bekleyebilirim ama asıl merak ettiğim eylül/ekime kadar stoklar yenilenir mi? Bütçe verecek olursam 7k-8k civarı.

Hocam tam olarak model söyleyemem ama 2K 165Hz ve IPS bir monitör arıyorum. Bir de ASUS veya kaliteli bir marka olması önemli. Dediğim gibi birkaç ay önce bulabiliyordum ama şu an bir baktım hiç bulamadım. Ayrıca tam acelesi yok stokun gelmesini bekleyebilirim ama asıl merak ettiğim eylül/ekime kadar stoklar yenilenir mi? Bütçe verecek olursam 7k-8k civarı.

2K/165 Hz dediğin zaman ben sana monitör sunarım. Fakat çok genel bir arama olur.
Bir kriterin olmalı monitör için.
27 inç modellerde epey bir azalma var. Bu dikkatini çekmiş olabilir.
8K bütçe de zaten artık monitör bulamazsın.
Agon'da bir monitör vardı. 2 haftadır stoktan çekildi. Kur meselesi diye düşünüyorum.
AOC Q24G2A/BK Monitör beğenirsen önerimdir.

2K/165 Hz dediğin zaman ben sana monitör sunarım. Fakat çok genel bir arama olur.
Bir kriterin olmalı monitör için.
27 inç modellerde epey bir azalma var. Bu dikkatini çekmiş olabilir.
8K bütçe de zaten artık monitör bulamazsın.
Agon'da bir monitör vardı. 2 haftadır stoktan çekildi. Kur meselesi diye düşünüyorum.
AOC Q24G2A/BK Monitör beğenirsen önerimdir.

Öneriniz için teşekkürler hocam değerlenireceğim. Normalde şimdi almayacağım için alacağım zamana kadar stoklar gelir mi ondan dolayı bilemiyorum belki güzel modeller çıkar stoklar yenilenince fiyatlar düşer falan. Ama model güzelmiş buna da bakacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı