2K Oyun için Grafik kartı tavsiyesi

RTX 3060 İsterse 24 GB olsun Ti modeli ile arasında performans farkı var. 8 GB VRAM 2K Çözünürlük için yeterli zaten. RTX 3060'ın 12 GB olması çok saçma o kadar VRAM'i kullanabilecek kadar güçlü bir kart değil. RTX 4000 Serisi yıl sonuna doğru bekleniyor, bana kalırsa vakit kaybetmeden ne alıyorsan al Ethereum yükselişte piyasa tekrar allak bullak olabilir.
Yanıt verdiğiniz için teşekkürler, RTX 3060 ti almayı planlayacağım technopat incelemesinde gördüm, bir sürü kart olunca hangisi ne veriyordu akılda tutmak zor oluyor😊
RTX 3060 İsterse 24 GB olsun Ti modeli ile arasında performans farkı var. 8 GB VRAM 2K Çözünürlük için yeterli zaten. RTX 3060'ın 12 GB olması çok saçma o kadar VRAM'i kullanabilecek kadar güçlü bir kart değil. RTX 4000 Serisi yıl sonuna doğru bekleniyor, bana kalırsa vakit kaybetmeden ne alıyorsan al Ethereum yükselişte piyasa tekrar allak bullak olabilir.
İlgilendiğiniz için teşekkürler RTX 3060 Ti aldım, gigabyte aorus elite olan modeli

Son düzenleme:
Yanıt verdiğiniz için teşekkürler, RTX 3060 ti almayı planlayacağım technopat incelemesinde gördüm, bir sürü kart olunca hangisi ne veriyordu akılda tutmak zor oluyor😊

İlgilendiğiniz için teşekkürler RTX 3060 Ti aldım, gigabyte aorus elite ol
Rica ederim. Hayırlı olsun iyi bir model seçmişsiniz iyi günlerde kullanın hocam.
Güncelleme: Rtx 3060 tinin fiyatına çok yakın RTX 3070 buldum onu aldım kargoda şuan😊

3060 Ti almış dikkat ederseniz.
İlk onu almıştım da sonra RTX 3070 e değiştirdim
RTX 3070 en mantıklı tercih olmuş.
Çok teşekkürler, sağ olun 🙏
Hayırlı olsun hocam RTX 3070 sağlam kart.
Sağolun, teşekkürler🙏
İlk onu almıştım da sonra RTX 3070 e değiştirdim

Çok teşekkürler, sağ olun 🙏

Sağolun, teşekkürler🙏
Tabi kargoda gelirken başına birşey gelmez ise inşallah, sağ salim gelirse😄
Yaklaşık 3 senedir bu zamanı bekliyordum yarın inşallah gelecek
3070 en mantıklı seçenek, ancak 1070 çok az güç tüketiyor, 3070 de verimli ama yine de bir zıplama olacak, bu yüzden bir güç kaynağı modeli paylaşırsanız en sağlıklısı olacaktır.
Selamlar Ali abi, RTX 3070 ultra performans modunda Sadece Cyberpunk 2077 de 4k da ultrada detay seviyesinde 50 kare saniye civarı veriyor, 2K zaten uçuyor tavsiye için çok sağol

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı