2K vs 4K monitör

2K mantıklı. VG27AQZ'ye dün itibariyle geçtim, fiyatına göre memnun kaldığımı söyleyebilirim. Bütçenizi daha fazla yükseltemiyorsanız alabilirsiniz.

Ben 6900xt ile 4k monitörümün geleceğini düşünüyorum. 6700xt ile girişilecek iş değil. 4K gerçekten lüx bir olay onu söyleyebilirim. 2K idealdir.

Aldın mı? Ben de bu monitörü almak istiyorum. Ölü piksel, ghosting ya da ışık suzmesi gibi şeyler var mıdır? Yükseklik ayarı falan yapabiliyor musun? 2K görüntüyü alabilmen için HDMI mi takman gerekiyor? 2K da kaç Hz görüntü veriyor.

Aldım hocam ama vatandan aldım ölü piksel ghosting falan da çıkmadı DP taktım DP daha iyi oluyor diye biliyorum içinden çıkıyor zaten çözünürlük fark etmiyor 1080 olsun 1440 olsun 144Hz veriyor ama aldıktan sonra ayarlamayı unutmayın.

Aldım hocam ama vatandan aldım ölü piksel ghosting falan da çıkmadı DP taktım DP daha iyi oluyor diye biliyorum içinden çıkıyor zaten çözünürlük fark etmiyor 1080 olsun 1440 olsun 144Hz veriyor ama aldıktan sonra ayarlamayı unutmayın.
2k görüntü için hdmi takılması gerekiyor diye duymuştum. Dp ile baglanildigi zaman full hd oluyormuş ondan sordum. Hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı