2miners RX 6600 ayarları nasıl olmalı?

Bildiğim kadarıyla 2Miners maksimum 100 Gwei (2Miners blog sayfasında $7 olarak gözüküyor) işlem ücreti kesiyor.

Diyelim ki şu anda Gwei ücreti 11 dolar.
7 doları sizden kesiyorlar, kalan 4 doları ETH'ye çevirip havuzunuzda bırakıyorlar.

Ben olsam 4 dolarımı feda edip NANO olarak ödeme almaya başlarım.

Ethereum Gas Tracker | Etherscan buradan işlem ücretlerini takip edebilirsiniz.

(Yanlışım var ise bilen arkadaşlar düzeltsin)

Son düzenleme:
Bildiğim kadarıyla 2Miners maksimum 100 Gwei (2Miners blog sayfasında $7 olarak gözüküyor) işlem ücreti kesiyor.

Diyelim ki şu anda Gwei ücreti 11 dolar.
7 doları sizden kesiyorlar, kalan 4 doları ETH'ye çevirip havuzunuzda bırakıyorlar.

Ben olsam 4 dolarımı feda edip NANO olarak ödeme almaya başlarım.

Ethereum Gas Tracker | Etherscan buradan işlem ücretlerini takip edebilirsiniz.

(Yanlışım var ise bilen arkadaşlar düzeltsin)
Hocam 0.005 eth olunca parayı sanırım aktaracaklar. Ve o değerde 20 dolar yapıyor. 20 dolardan kensinti ne kadar olur acaba? Kusura bakma bu işlerde yeniyim tam anlayamadım. 5-6 dolar kesecekse direk nanoya geçeceğim.

O an ki Gwei ücretine göre kesim yapıyor. Belki 7 dolar kesecek belki de 4 dolar kesecek. Eğer 0.005'e çok yakın değilseniz NANO ile ödeme almaya başlayın derim.

O an ki Gwei ücretine göre kesim yapıyor. Belki 7 dolar kesecek belki de 4 dolar kesecek. Eğer 0.005'e çok yakın değilseniz NANO ile ödeme almaya başlayın derim.
Tamamdır hocam o şekilde yapayım. Yoksa parayı çekebilmek için 9-10 gün beklemem gerekecek..
Binance üzerinden nano cüzdan oluşturdum. Yalnız bu kodu nereye yapıştıracağım bulamadım. Şurası doğru mu acaba ?
1635785242425.png

Geri
Yukarı