2miners RX 6600 ayarları nasıl olmalı?

Kızılsakal34

Hectopat
Arkadaşlar, selam.
RX 6600 ekran kartım ile 2miners üzerinde kazım yapıyorum. 2miners sitesinden Config dosyalarını indirip ETH BAT dosyasında aşağıdaki değişiklikleri yaptım. Sanırım değiştirecek başka bir şey yok.

Set "POOL=eth.2miners.com:2020"
Set "POOL2=eth.2miners.com:2020"
Set "WALLET = Binance Ethereum cüzdan kodum. LolMinerWorker" ve BAT dosyasını çalıştırdım.
Aşağıda 2minersda cüzdan kodumu girince bu çıkıyor, birkaç sorum var.

1- BAT dosyasında Config edilecek başka bir şey var mı?
2- Binance hesabıma ne zaman ödeme alabilirim? Ödeme için bir limit mi doldurmam lazım?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

1635686739139.png

Aynen 28-29 arası alıyorum. Bazı videolarda kartımın 40-42w ile aynı değerleri aldığını gördüm. Benim kartım 55-58w arası çekiyor. Sizce yaptığım bat dosyasındaki configler doğru mu ?

Bence 2Miners için NANO cüzdan kodunu kullan. Herhangi bir transfer ücreti vs. ödemiyorsun. Buna ek olarak minimum 0.0005 ETH çekebiliyorsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu izleyebilirsin.

Bence 2Miners için NANO cüzdan kodunu kullan. Herhangi bir transfer ücreti vs. ödemiyorsun. Buna ek olarak minimum 0.0005 ETH çekebiliyorsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu izleyebilirsin.
Cevabınız içi teşekkür ederim. Hesabumda ödeme bekleyen 0.001034 eth var. Yaklaşık 4 dolar yapıyor.
Ben Nano cüzdana geçersem bu mevla boşamı gider?
0.005 ETH yapınca parayı çekebilirim buda 10 gün yapar. 10 gün beklemek mantıklımı sizce? Sonuçta bi kesinti olacak, Kesinti 4 dolar civarında olursa direk nanoya geçeyimmi ?

Cevabınız içi teşekkür ederim. Hesabumda ödeme bekleyen 0.001034 eth var. Yaklaşık 4 dolar yapıyor.
Ben Nano cüzdana geçersem bu mevla boşamı gider?
0.005 ETH yapınca parayı çekebilirim buda 10 gün yapar. 10 gün beklemek mantıklımı sizce? Sonuçta bi kesinti olacak, Kesinti 4 dolar civarında olursa direk nanoya geçeyimmi ?
NANO'ya geçip geçmemek size kalmış eğer 10 gün sürecek diyorsanız bence bırakın NANO üzerinden devam edin. Ama dediğim gibi karar sizde. Dilerseniz 0.005 ETH biriktirin, çekin daha sonra NANO'ya geçin.

NANO'ya geçip geçmemek size kalmış eğer 10 gün sürecek diyorsanız bence bırakın NANO üzerinden devam edin. Ama dediğim gibi karar sizde. Dilerseniz 0.005 ETH biriktirin, çekin daha sonra NANO'ya geçin.
Muhtemelen bekleyeceğim, 20 dolar için ortalama ne kadar komisyon alırlar benden? Daha sonrasında nanoya geçeceğim

Geri
Yukarı