2Pac albümü nereden alınır?

Gayet güzel hayırlı olsun bende Death Row Records t shirtü almayı tercih ettim.
Geçen sene DeathRow tişörtü almıştım. Şimdi de DeathRow East baskılı tişört bastıracağım. Alacağın tişörtün linkini atabilir misin, güzelse alayım

Geçen sene deathrow tişörtü almıştım. Şimdi de deathrow east baskılı tişört bastıracağım. Alacağın tişörtün linkini atabilir misin, güzelse alayım

Death Row East gerçekten çok güzel fikir benim de bastırasım geldi hangi tişörtü aldığını atarsan sevinirim bu da benimki: Kısa kollu Death Row baskılı t-shirt - PULL&BEAR isteğe bağlı elimdeki tüm t shirtleri paylaşabilirim görsel olarak.

Death Row East gerçekten çok güzel fikir benim de bastırasım geldi
Benim aklıma nasıl oldu da bu kadar geç geldi bu fikir ona kızıyorum
hangi tişörtü aldığını atarsan sevinirim
Yarın fotoğrafını çekip atacağım
Ortadaki iskelet olmasa bence daha iyi olurdu ancak kaliteli bir iş olmuş, Pull&Bear sonuçta.
isteğe bağlı elimdeki tüm t shirtleri paylaşabilirim görsel olarak.
Tabii güzel olur.

Merhaba tekrardan bugün dolap üzerinden Until The End Of Time satın aldım 200 TL gibi bir fiyattı aynı satıcı Still I Rise ve Better Dayz satıyor almak isterseniz link atabilirim.
Sanırım bahsettiğin satıcıyı buldum. Şu aralar CD almak gibi bir planım yok, bilgilendirdiğin için sağ ol

Yine harika olmuşlar eline sağlık. Senden bi' r u still down görmek isterim, harikasın.

Bugün bu projenin ilk adımını atacaktım ki patladım maalesef dolaptaki greatest hits kutulu r u still down u görmüşsünüzdür o şu an elimde ve CDlerin içinde r u still down şarkıları yok greatest hits şarkıları bulunmakta.

Direkt tamamen Greatest Hits'miş demek ki. Bunu bilse ve belirtse daha pahalıya satabilirdi aslında

Direkt tamamen greatest hits'miş demek ki. Bunu bilse ve belirtse daha pahalıya satabilirdi aslında

R u still down CD'si vardı kafam onu algılamadı.

Maksimum 3 haftası için yerinizi alın derim koleksiyon hem kendi yaptıklarım hem de orijinal olarak süper bir şey oluyor.

Biraz geç oldu güncel koleksiyon bu şekilde.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…