2TB Harddisk Önerisi

Parzival

Kilopat
Yer
Krypton
Daha fazla  
Meslek
Köle
İtopya'dan HDD almıştım 508 TL'ye ama malum, kargoya vermiyorlar. Ben de iade ettim. Başka bir yerden alacağım mecburen. Acaba Toshiba P300 modeli mi daha iyidir yoksa Seagate Barracuda ST2000DM008 modeli mi? Ön bellek miktarları aynı değil tabii ön bellek cidden büyük önem farz ediyorsa.

Son düzenleyen: Moderatör:
5400 RPM istemiyorum yine de öneri için teşekkür ederim.

Ben Seagate'in 1TB'lık olanını kullanıyorum memnunum.
Bilgisayar kasamda 2 tane HDD yuvası var ve birisi dolu. İkincisini doldururken yüksek kapasiteli bir HDD alayım ki bir daha ihtiyaç duymayayım dedim.

Fiyatı önemli değilse wd black serisi 2tb daha iyi.
Maalesef fiyat önemli ama yine de teşekkürler.

Seagate almayın.
Nedenini acaba sorabilir miyim bir sorununuz mu oldu yoksa genel bir şikayet mi var?
Bütçe belirtilmemiş, o yüzden en hızlı 2TB WD tarafında.
Aldığım HDD'nin fiyatını yazmıştım ama haklısınız ayrı olarak belirtmeliydim.

Bilgisayar kasamda 2 tane HDD yuvası var ve birisi dolu. İkincisini doldururken yüksek kapasiteli bir HDD alayım ki bir daha ihtiyaç duymayayım dedim.

Nedenini acaba sorabilir miyim bir sorununuz mu oldu yoksa genel bir şikayet mi var?

5400rpm olması büyük bir fark yaratmaz wd için söylemiş olayım.

Bilmiyorum. Bu forumda Seagate çok kötüleniyor fakat 3 aydır kullanıyorum. Hız konusunda memnunum. 200MB+ okuma hızı veriyor. Oyunların hepsi hdd'de ve ses sorunu da yaşamıyorum. Sadece test yaparken biraz ses çıkarıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı