2TB M.2 SSD önerisi

Bütçe
5000

Emiko7

Hectopat
Makaleler
1
Anakart
Asus Prime X670-P
5000TL bütçem var genellikle oyun depolamak için kullanacağım. Anakartımda boşta gen4 girişi var fiyat farkına değecek bir ürün varsa üstüne 1000TL daha ekleyebilirim. Şimdiden teşekkürler. Anakartım ASUS Prime X670-P.

Son düzenleyen: Moderatör:
5000TL bütçem var genellikle oyun depolamak için kullanacağım. Anakartımda boşta gen4 girişi var fiyat farkına değecek bir ürün varsa üstüne 1000TL daha ekleyebilirim. Şimdiden teşekkürler. Anakartım ASUS Prime X670-P.

Samsung Evo kullanıyorum memnunum.

Pahalı diye Kioxia attım Kioxia markası da güzel bende kullanıyorum gayet seri ve başarılı. Fiyatı uygun diye attım..

Ayrıca Ürün fiyatı: 7.986 TL

Arkadaş 5000 TL demiş..

Kingston önermiyorum. Bir süre sonra sorun yaratıyor. Bende kullanıyordum hız düşmeleri bağlantı kopmaları bilgisayarı açarken SSD'yi bulmaması gibi sorunlarla karşılaştım.

Pahalı diye Kioxia attım Kioxia markası da güzel bende kullanıyorum gayet seri ve başarılı. Fiyatı uygun diye attım.

Arkadaş 5000 TL demiş.

Kingston önermiyorum. Bir süre sonra sorun yaratıyor. Bende kullanıyordum hız düşmeleri bağlantı kopmaları bilgisayarı açarken SSD'yi bulmaması gibi sorunlarla karşılaştım.

Sen sorun yaşadın diye herkes yaşamayacak dostum teknoloji şans işi en pahalı SSD'yi alsan bile bir sorun yaşamayacağını kimse garanti edemez. KC3000 2TB alınır güzel bir model.

Kesinlike önerim Kingston KC3000 SKC3000S/2048G PCI-Express 4.0 2 TB M.2 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Ha bu arada arkadaşlar bahsetmemiş. Ancak kesinlike 1000TL farka değer.

Pahalı diye Kioxia attım Kioxia markası da güzel bende kullanıyorum gayet seri ve başarılı. Fiyatı uygun diye attım.

Arkadaş 5000 TL demiş.

Kullandığın SSD neydi? Arkadaş açıklama yapmış ancak kronik sorunlu da olabilir.

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim satıcısı güvenilir midir KC3000'in?

Bir sorum daha var bende 970 EVO Plus var Windows buna kurulu içinde de 700-800GB oyun var formatlayıp KC3000'e geçirmeye değer mi Windows'u?

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim satıcısı güvenilir midir KC3000'in?

Bir sorum daha var bende 970 EVO Plus var Windows buna kurulu içinde de 700-800GB oyun var formatlayıp KC3000'e geçirmeye değer mi Windows'u?

Satıcı konusunda bir sorun yaşamazsınız. Fotmatlayıp KC3000 kurulum yapmaya gerek yok.

Geri
Yukarı