2TB ve 1TB M.2 SSD önerisi

Xalionis

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı, Yayıncı
Herkese selam.

Şu an yeni bir sistem topluyorum tüm parçalarım neredeyse tamam ama M.2 konusunda kararsız kaldım. Şu an elimde 1 adet Crucial P5 Plus 1TB M.2 mevut. Ben bunun yanına oyunları vs depolamak için 2 TB bir M.2 almak istiyorum ama fiyatlar bir anda çok yükseldi ve şu an seçim yapamıyorum. Depolama yapabileceğim 2TB bir SSD önerebilirseniz sevinirim. DRAM'e gerek var mı yok mu bilmiyorum. Halihazırda mevcut olana işletim sistemini kuracağım. Anakart B650 Tomahawk

2. bir M.2 ihtiyacım da yayın bilgisayarımda mevcut ona da 500GB'ya da 1TB bir M.2 gerekli DRAM'lı olursa daha iyi olur düşüncesindeyim. Anakart B550 Gaming Edge Wi-Fi.

Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

2'si için 5000-6000₺ bütçe ayırabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Oha ya 2200 küsur olmuş bile G2, çüş. Senden tavsiye aldığım vakit 1700-1600 bir şeydi 2-3 hafta önce.

Son düzenleyen: Moderatör:
2'si için 5000-6000₺ bütçe ayırabilirim.

Bunlar alınabilir.

@CEO of SM Technology Öneriler güzel ama bütçeyi 1.700 TL aşmışsın, toplam bütçe 5-6K olarak belirtilmiş. Senin önerdiklerin 7.700 TL yapıyor.

Öneri için teşekkürler ama sanırım kioxia nın uygun olanı vodafone hattı sahip olanlar alabiliyor. Kingston olana bende baktım onu kenara yazıyorum farklı öneriler varsa onları da alabilirim. Daha uyguna kapatabilirsek tabii ki benim için daha iyi olur :D

Vatan bilgisayarda indirim varmış 1 adet 1TB Samsung 970 EVO Plus ve 1 adet 500GB Samsung 970 EVO Plus satın aldım sanırım daha mantıklı oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı