2X pivot monitör önerisi

Boru Necati

Centipat
2X pivot monitör önerisi şu anda 23.8'lik monitörüm var. Ve hem bazı grafiklerde hem de videolarda rahat hareket edemiyorum video izleyeceğim zaman grafiğe bakacağım zaman o yüzden 3 monitöre geçme kararı aldım. 75 Hz üstü olursa çok iyi olur ben Gigabyte'ın bir modelini gördüm ama çok fazla sorun olduğunu söylediler ve sadece oyun amaçlı da kullanmayacağım. Bütçe maksimum 1 monitör için 4bin TL. Eğer olurda 200-300 TL'lik bir fark varsa ekleyebilirim tabii ki gene de bu fiyata yakın önerinizi yapabilirseniz sevinirim iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Soruyu anlayamadım ama monitör aradığınız kesin.

Bütçe çok darsa Asus VP249QGR Monitör
2x ''Pivot'' 24 inç monitör arıyorum sadece oyun amaçlı kullanmıyorum bir kısmını sildim düzenleyemedim öyle kaldı. Kavisli 24 inç de hiç ama hiç değil bu arada kavisli olduğunu şimdi videolara bakınca gördüm.

Amma sitede kavisli yazmıyor sanırım yanlış versiyonunu listelemişler veya kavisli olmayanı da var ben siteye sorayım kavisli değil ise alayım hemen başka öneri olabilir diye 1 gün daha beklicem hemde o sıra sormuş olurum.

Dell 27" G2722HS IPS 165Hz 1Ms Full HD Adaptive Sync (DP+HDMI) Yükseklik Ayarlı Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR Bunu da alabilirim aslında ama 27 inç monitör için nasıl özellikleri var bilmiyorum ama fiyat farkı çok yok.

AOC 27G2SPU/BK 27" 1 ms Full HD FreeSync Pivot IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe +

Son düzenleme:
2X "Pivot" 24 inç monitör arıyorum sadece oyun amaçlı kullanmıyorum bir kısmını sildim düzenleyemedim öyle kaldı. Kavisli 24 inç de hiç ama hiç değil bu arada kavisli olduğunu şimdi videolara bakınca gördüm.

Amma sitede kavisli yazmıyor sanırım yanlış versiyonunu listelemişler veya kavisli olmayanı da var ben siteye sorayım kavisli değil ise alayım hemen başka öneri olabilir diye 1 gün daha bekleyeceğim hem de o sıra sormuş olurum.

Dell 27" G2722HS IPS 165Hz 1Ms Full HD Adaptive Sync (DP+HDMI) Yükseklik Ayarlı Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR Bunu da alabilirim aslında ama 27 inç monitör için nasıl özellikleri var bilmiyorum ama fiyat farkı çok yok.

AOC 27G2SPU/BK 27" 1 ms Full HD FreeSync Pivot IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe +

Dostum bana kırılma ama yazdığının yarısını anlayamıyorum.

Pivot destekli 27 inç monitör istiyorsan baktığın AOC alınabilir. Forumda en çok önerdiğimiz F/P üründür.

Geri
Yukarı