2x16 GB 2666 MHz mi 2x8 3200 MHz mi?

Yukarı da ki arkadaşın da dediği gibi. Ayrıca oyunları açıp oynuyor olmanız rahat ve akıcı bir şekilde oynuyor olduğunuz anlamına gelmiyor. 4 GB RAM ile saydığınız oyunları oynuyamazsınız demedim oynarsınız zaten ancak FPS dropları yaşama olasılığınız var ki yaşamasanız bile akıcı bir oyun oynuyamazsınız. Sanırım Epic Games Steam Discord herhangi bir uygulama ya da ekstra programları kapatıyorsunuz oyun oynarken. Eğer bu tarz programlar açık iken böyle akıcı oyun oynuyorsanız bana da öğretin nasıl yaptığınızı :D. Kusura bakmayın ancak hem demişsiniz konumuz değil hem de biraz gereksiz uzatıyorsunuz.
Hepsini kapatıyorum ancak öyle.
Hissetmiyor olabilirsiniz ama oyunlarda darboğaz yaşıyorsunuz. YouTube'da söylediğin oyunları aratarak 4 GB vs 16 GB gibi aramalar yaparak dediğimi daha net anlayabilirsin.
Bazen oluyor ama MSI After Burner'da bakıyorum darboğaz yok sadece anlık bazen FPS Düşüşleri.

Hepsini kapatıyorum ancak öyle.

Bazen oluyor ama MSI Afterburner'da bakıyorum darboğaz yok sadece anlık bazen FPS Düşüşleri.

İşiniz zor Allah yardımcınız olsun inşallah kurtulursunuz. Eskiden 6 GB RAM vardı eski bilgisayarımda zaten 4 GB kullanabiliyordum zor yetiyordu oyunlarda çok FPS düşmesi yiyordum çok da akıcı değildi zaten allaha şükür kurtuldum bu durumdan umarım siz de kurtulursunuz.

İşiniz zor Allah yardımcınız olsun inşallah kurtulursunuz. Eskiden 6 GB RAM vardı eski bilgisayarımda zaten 4 GB kullanabiliyordum zor yetiyordu oyunlarda çok FPS düşmesi yiyordum çok da akıcı değildi zaten Allah'a şükür kurtuldum bu durumdan umarım siz de kurtulursunuz.

İnşallah ama ben şu anlık memnunum, belki ilerideki zamanlar nasip olursa Vatan Bilgisayar'dan 10000 TL'lik bir sistem toplamayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı