2x8 DDR4 RAM Önerisi

Bütçe
600-700

PaaBaba

Hectopat
Merhaba, iyi Sosyaller.
Şu anda linkte bıraktığım RAM'i kullanıyorum.
Bkz: Patriot Viper Steel 8 GB 3200MHz DDR4 PVS48G320C6 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bu RAM'ler sistemimle uyumuz olduğu için değiştirmek istiyorum, Çözüldü: R3 2200G oyunlarda siyah ekran veriyor
Fiyatların bayağı bir arttığını gördüm, RAM almak için beklemeli miyim, yoksa daha da çıkar mı?
Önerebileceğiniz 2x8 RAM var mıdır?
Gerektiğinde bütçe biraz daha artabilir ama belirttiğim bütçedeki gibi olsa muhteşem olur.
Teşekkürler.

Bütçen dahilinde bu modeller var ama 3000MHz.

Bu belleklerin 3200 MHZ olanlarını R3 2200G ile XMP açık bir şekilde kullanıyorum. Fiyatların da düşeceğini sanmıyorum.

Bütçen dahilinde bu modeller var ama 3000MHz.

Hocam ikisi arasından hangisini seçersiniz?

Bu belleklerin 3200 MHz olanlarını R3 2200G ile XMP açık bir şekilde kullanıyorum. Fiyatların da düşeceğini sanmıyorum.

Hocam CS ve Valorant'daki FPS değerlerin nedir? (ayar ve çözünürlüğü yazarsan sevinirim)
Hocam ikisi arasından hangisini seçersiniz?

Adata'yı al geç bence çok fark olmaz arasında hem RGB'si var.

Hocam CS ve Valorant'daki FPS değerlerin nedir? (ayar ve çözünürlüğü yazarsan sevinirim)

Adata'yı al geç bence çok fark olmaz arasında hem RGB'si var.

Viper beni üzdü hocam, ondan dolayı RGB falan değil de kaliteli olmasından tercihim.
XMP kapalı iken Valorant 900p sabit 75Hz, 1080P 75 Hz'de drop giriyor.
CS:GO oynamıyorum hocam, üzgünüm.

Viper beni üzdü hocam, ondan dolayı RGB falan değil de kaliteli olmasından tercihim.
XMP kapalı iken Valorant 900p sabit 75Hz, 1080p 75 Hz'de drop giriyor.
CS:GO oynamıyorum hocam, üzgünüm.

Hocam Corsair LPX alabilirsin o zaman. Kaliteli sonuçta 3200'e de sorunsuz çıkıyor @Jotariel hocam da bir öneri yapacktır.
Hocam Corsair LPX alabilirsin o zaman. Kaliteli sonuçta 3200'e de sorunsuz çıkıyor @Jotariel hocam da bir öneri yapacktır.

Ama OC kapasitesi en yüksek bellek Crucial Ballistix diye biliyorum. @PaaBaba

Nadir olarak şu sıralar Hynix kullanıyor kesin bir çip kullanılmıyor.

Diğer önerilenlerden Spectrix D50 Alınabilir içerisinde Micron E-Die D9WFL barındırıyor.
Ama OC kapasitesi en yüksek bellek Crucial Ballistix diye biliyorum.
Yanlış bellek belirlemiyor çip belirliyor pazardaki en fiyat performans uygun bellekler Ballistix bu yüzden öneriyoruz O.C kapasitesinde Micron E-Die çipinden daha kaliteli ancak daha yüksek fiyatlarda bulunan belleklerde bulunan çipler var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı