3.000-3.500 TL'ye Monitör Dahil Sistem Önerisi

Whitewalker12

Decapat
Arkadaşlar, bu konuya pek hakim değilim bu yüzden yorumlarınız benim için değerli. 3500 TL'ye kadar bütçem var ancak bu bütçeye monitörün dahil olması gerekiyor. Oynayacağım oyunlar genelde Dota 2, CS:GO gibi oyunlar. Akıcı bir şekilde özellikle bu iki oyunu açsın yeter, düşük ayarlarda GTA5 de oynatsa tadından yenmez. Dediğim gibi konuya pek hakim değilim bu yüzden yorumlarınız benim için önemli.

Teşekkür ederim, ikisini de göze alacağım. Bilgisayarı bu hafta içinde almayacağım için dolar kuru da önemli, ikisini de kaydettim. Ama ilkini almayı düşünüyorum, o monitör yerine zorlayıp daha ucuzunu bulup sistemi daha ucuza getirmeyi düşünüyorum.
Umarım hakkında hayırlısı olur.

Teşekkür ederim, ikisini de göze alacağım. Bilgisayarı bu hafta içinde almayacağım için dolar kuru da önemli, ikisini de kaydettim. Ama ilkini almayı düşünüyorum, o monitör yerine zorlayıp daha ucuzunu bulup sistemi daha ucuza getirmeyi düşünüyorum.
Performans kaybın yüksek olur, benim dediğimi al.

Biraz değil, bayağı yükseldi. İ3 8100 + H310M Yapabilir öyle de bayağı yükselir. Senin tek daha iyi olan şey monitör, 60 HZ ve 75 arasın da çok bir fark da yok. Şu GB Sevdasını bırakın R7 240 4 GB daha iyi GTX 1050 2 GB modelinden değil mi size göre? VRAM Yetmese bile RAM'den kullanır gene daha iyi performans olur.

Kardeşim sana önerdiğim sistemin test videosu satan firma kendisi yapmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Biraz değil, bayağı yükseldi. İ3 8100 + H310M Yapabilir öyle de bayağı yükselir. Senin tek daha iyi olan şey monitör, 60 HZ ve 75 arasın da çok bir fark da yok. Şu GB Sevdasını bırakın R7 240 4 GB daha iyi GTX 1050 2 GB modelinden değil mi size göre? VRAM Yetmese bile RAM'den kullanır gene daha iyi performans olur.
Ancak bakın mesela şuan çoğu oyunda en düşük de 2GB VRAM kullanıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı