3.000-4.000 TL Oyun için Dizüstü Bilgisayar Tavsiyesi

Alişan AYGAR

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Elektrik-Elektronik Mühendisliği okuyan ve aynı zamanda oyun oynamayı hayatının bir parçası haline getirmiş olan birisi olarak, şu an kullandığım laptopumu 3-4 ay içerisinde değiştirmek istiyorum. Almak istediğim laptopunda GTX serisi bi ekran kartı ve i7 işlemcili olmasını istiyorum. Önermek istediğiniz modeller varsa yardımcı olursanız sevinirim. :mutlu:

Önerilen bi kaç model : Asus K555UB-XO067T
Asus G752VT-DH74
Asus G752VT-RH71

Merhabalar,

Elektrik-Elektronik Mühendisliği okuyan ve aynı zamanda oyun oynamayı hayatının bir parçası haline getirmiş olan birisi olarak, şu an kullandığım laptopumu 3-4 ay içerisinde değiştirmek istiyorum. Almak istediğim laptopunda GTX serisi bi ekran kartı ve i7 işlemcili olmasını istiyorum. Önermek istediğiniz modeller varsa yardımcı olursanız sevinirim. :mutlu:

Asus G752VT-DH74
Asus G752VT-RH71

Kendim laptop alırken 3-4 ay araştırıp msi ve asus almanın türkiye için kazık yemekten başka bir halta yaramadığını görüp monster veya victor arasında gidip victor p703 970m alan biriyim. 970m li bir asus 3000-4000 tl ise gidip beraber alalım nerdeymiş o :D en ucuz 970m monster bile 4700 . O bütçeye 960m li bir monster al gerisini kafaya takma üstelik clevo kasaların bazı modelleri asus-msi kasalarına oranla daha büyük ve soğutmada daha iyiler.

Kendim laptop alırken 3-4 ay araştırıp msi ve asus almanın türkiye için kazık yemekten başka bir halta yaramadığını görüp monster veya victor arasında gidip victor p703 970m alan biriyim. 970m li bir asus 3000-4000 tl ise gidip beraber alalım nerdeymiş o :D en ucuz 970m monster bile 4700 . O bütçeye 960m li bir monster al gerisini kafaya takma üstelik clevo kasaların bazı modelleri asus-msi kasalarına oranla daha büyük ve soğutmada daha iyiler.
Monster da tek sorun sadece internet üzerinden satılması, onun için ekstra kart çıkarmak istemiyorum ondan asus a yöneldim. Bunun için bir çözümün varsa çok sevinirim. :mutlu:

Merhabalar,

Asus G752VT-DH74
Asus G752VT-RH71
Hocam buyur. Yanlız ürün FreeDOS olarak geliyor. Wlinde varsa Windows keyi onu kullanırsın yoksa Kinguin, G2A gibi sitelerden 70-8 TL'ye alırsın.
Diğer bir konuda laptoplar mağazalarda gerçekte fazlasıyla yüksek rakamlara satılıyor. İnternetten alman daha mantıklı olacaktır. Ebrar Bilgisayarda güvenilirdir.

Sistemi almaya 1 hafta kala konu açmanızı öneririm. Sonuçta yeni sistemler yeni fiyatlar olacak o zamana kadar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı