3.000-5.000 TL laptop önerisi

Oyun oynamayacaksan sadece ders için falan alacaksan 600TL daha koy bunu al, kaçırma. Fazladan para verme. Sadece ders için falan seni en az 7 yıl götürür. Klasik oyunlar, minecraftdır, gta sa'dır, valoranttır, cs:go'dur falan oynarsan ise seni en az 5 yıl civarı götürür. SSD olduğundan dolayı hep hızlı olacaktır.

10.000'e kadar çıkabilirsiniz. Ben çok bilmediğimden F/P ürün vardır dedim mutlaka o yüzden öyle bir sınırlama koydum. 10.000'e kadar çıkabilirsiniz yani, sıkıntı yok.
O zaman konu başlığını değiştirmek gerek. Ya da dediğiniz fiyatta yeni konu açın.

Başlıkta belirttiğim bütçe aralığında işlemcisi hızlı, ders çalışacağım dosyaları rahatlıkla açabilen, kasmayan ve ekranı mümkünse büyük bir laptop önerirseniz sevinirim. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

3000TL-5000TL arası pek iyi laptoplar bulunmuyor. 2.el testlerini yaparak ve inceleyerek laptop alabilirsiniz. İşlemci modeline bakın yeni çıkmış laptopları almaya çalışın işlemcisi mümkünse Ryzen 3 3.nesil ya da i3 10.nesil olsun.

GTX 1050'li laptop demekle iş bitmiyor. Ayrıca GTX 1050 iyi bir kart sayılmaz ve eski. Hele laptop kısmında daha performanssız. Ryzen işlemcili gayet güzel cihazlar var.

Buyurun o zaman önerilerinizi alalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı