3.000-5.000 TL sistem toplama, oyun ve video düzenleme/yayın yapma

Ömer5155

Hectopat
Daha fazla  
Hayırlı günler dostlar, başlıkta da belirttiğim üzere bu yaz masaüstü bir bilgisayar toplayacağım. Yayıncılık ile uğraşmayı düşünüyorum. Bunun için malum gerekli video düzenleme programları ile de içli dışlı olacağım. Oyun oynarken aynı zamanda yayında olmasam bile kaliteli kayıt da yapabileyim istiyorum. Bu fiyat aralığında isteklerime uygun performansta bir bilgisayar toplayabilir miyim? Fiyat aralığına istekler mümkün değilse bile bu fiyatın üstünden en minimum değerden başlayacak sistemi/sistemleri de öğrenmek isterim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum, iyi forumlar :)

Aştı biraz ama iyi oldu gibi.
5400.PNG

Hayırlı günler dostlar, başlıkta da belirttiğim üzere bu yaz masaüstü bir bilgisayar toplayacağım. Yayıncılık ile uğraşmayı düşünüyorum. Bunun için malum gerekli video düzenleme programları ile de içli dışlı olacağım. Oyun oynarken aynı zamanda yayında olmasam bile kaliteli kayıt da yapabileyim istiyorum. Bu fiyat aralığında isteklerime uygun performansta bir bilgisayar toplayabilir miyim? Fiyat aralığına istekler mümkün değilse bile bu fiyatın üstünden en minimum değerden başlayacak sistemi/sistemleri de öğrenmek isterim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum, iyi forumlar :)
dostum ben bilgisayarımı satıyorum garantisi devam ediyor i5-6600k iyi overclock oluyor istersen bir incele ekran kartı yok ama yanına bir GTX 1070 alırsan tam senlik oluyor. İstanbul içi elden indirim yapıyorum.

CORE İ5 6600K İŞLEMCİLİ TEMİZ BİLGİSAYAR - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 375021340

6000 TL'ye sistem toplama videosunu da izledim. Şu anki fiyatlarıyla bileşenleri yanyana koydum. Malum dolar da arttığı için sayı 7binleri buldu. Yardım ve yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar, daha fazla yorum ve fikirlere de açığım ilginiz için sağolun var olun :)

Yaz aylarında toplayacağın sistem için şuan fikir almak biraz mantıksız. f/p konusunda ne olacağı belirsiz olsa da Ryzen işlemciler yakın bir zamanda piyasada olacak. Yaz aylarında toplayacak isen şimdiden birşey söylememiz çok da yararlı olmaz. Sistemini toplamana 15 gün kala haber verirsen konu ile bilgili arkadaşların daha ilgili ve daha başarılı öneriler yapacağından eminim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı