3.000 TL 24 inç 165Hz F/P oyuncu monitörü tavsiyesi

Bütçeni biraz daha arttırabilirsen alabilirsin mükemmel bir monitör bende yeni aldım.
Bütçeme uygun teşekkür ederim özellikleride iyi duruyor 1 aya stok durumu veya fiyatta artış olmaz ise umarım alırım

Bütçeme uygun teşekkür ederim özellikleride iyi duruyor 1 aya stok durumu veya fiyatta artış olmaz ise umarım alırım

Aklına takılan herhangi bir şey varsa monitör hakkında bilgi verebilirim.

HDMI ile 165Hz veriyor mu? Maksimum HDMI'dan ne kadar veriyor, DisplayPort gerekli mi? Ve eğer bilginiz var ise monitörün içinden DP kablosu çıkıyor mu?

Monitörün içinden 1 adet DP kablosu ve 1 adet HDMI kablosu çıkıyor.
Sanırsam HDMI 120 Hz veriyor ben DP kablosu ile bağladığım için tam bilmiyorum.
Ayrıca monitörün arayüzünden overclock yapabiliyorsunuz çok basit bir şekilde ve DP kablosu ile 170 Hz alabiliyorsunuz. Ghosting ölü pixel vb sorunlarla karşılaşmadım zaten İtopya'nın şubesinden alırsanız test edip alıyorsunuz. Kısaca ben monitörü gayet begendim bu fiyat aralıgında iyi bir tercih yaptığımı düşünüyorum.

Monitörün içinden 1 adet DP kablosu ve 1 adet HDMI kablosu çıkıyor.
Sanırsam HDMI 120 Hz veriyor ben DP kablosu ile bağladığım için tam bilmiyorum.
Ayrıca monitörün arayüzünden overclock yapabiliyorsunuz çok basit bir şekilde ve DP kablosu ile 170 Hz alabiliyorsunuz. Ghosting ölü pixel vb sorunlarla karşılaşmadım zaten İtopya'nın şubesinden alırsanız test edip alıyorsunuz. Kısaca ben monitörü gayet begendim bu fiyat aralıgında iyi bir tercih yaptığımı düşünüyorum
Benimde aşırı hoşuma gitti 1 aya alıcam inşallah çok teşekkür ederim iyi geceler kendinize iyi bakın,..

Geri
Yukarı