3.000 TL 2K IPS 144HZ monitör önerisi

PARAMORE

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Eczacı
Bütçem 2500-3000 lira arası pek üstüne çıkmayı düşünmüyorum. Ekran kartım 2060 Super ama ilerde değiştirebilirim. Onun için monitörü daha uzun vadeli alacağım. Geri aldığım dönütlere göre şu 2 monitör önerildi ve indirimlerden almayı planlıyorum:
Bu monitörlerle ilgili görüşlerinizi merak ediyorum. Başka önerilere de açığım.

Kesinlikle VG27AQ almalısın.

O fiyat bandında başka bir öneriniz yok değil mi? 3300 lira değer diyorsunuz yani.

Kendim içinde almak için sabırsazlandığım monitör bi inceleyin isterseniz bence baktıklarınızdan çok daha fazla keyif alırsınız :)

bence baktıklarınızdan çok daha fazla keyif alırsınız
Sizin önerdiğiniz VA panele sahipken, arkadaşın baktığı modeller ise daha üstün renk ve görüntü kalitesine sahip olan IPS panele sahip. Yani sizce konu sahibi arkadaş hangi monitöre bakarken daha çok keyif alır?

O fiyat bandında başka bir öneriniz yok değil mi? 3300 lira değer diyorsunuz yani.
Yanlış yönlendirmek istemem seni ama ben araştırırken bu monitör ile Aorus AD27QD arasında kalmıştım. Epey araştırdıktan sonra VG27AQ almaya karar verdim fakat stok olmadığı için aceleci davranarak AD27QD almıştım. Ben o fiyata değeceğine inanıyorum.

Öneriler için teşekkürler. Başka önerilere de açığım, dediğim gibi bütçeyi çok aşmadan. @taylandurdu Hocam hatanız var, sizin de VA panelden vazgeçip IPS bakmanızı tavsiye ederim. Ha fiyatına göre VA olması haricinde mükemmel bir monitör. Ama IPS kullandığım için farkı biliyorum, çok farkediyor özellikle oyunlarda.

Yanlış yönlendirmek istemem seni ama ben araştırırken bu monitör ile Aorus AD27QD arasında kalmıştım. Epey araştırdıktan sonra VG27AQ almaya karar verdim fakat stok olmadığı için aceleci davranarak AD27QD almıştım. Ben o fiyata değeceğine inanıyorum.
Yalnız kıyaslamalarda renk oranı, kontrast gibi değerlerde AD27QD çok önde görünüyor hocam. Bu kadar abartı bir fark var mı, ben mi yanlış bakıyorum?
Geçen pazar günü aldım VG27AQ. Ekran kartım da 2060 Super senin gibi. Gayet güzel bir ikili oldu, ben memnunum. Tavsiye ederim.
Güle güle kullanın hocam. Deneyimlerinizi aktarırsanız sevinirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı