3.000 TL bütçe ile sessiz RGB Klavye Önerisi

Bütçe
3000
Seçeneğiniz pek yok bilek desteği istediğiniz için.
Evet maalesef öyle görünüyor. Fakat iş için uzun süreli kullandığımdan bilek desteği gerçekten önemli
Hmm, bilek desteği olmadı şimdi. @Endless Kaan.
Bilek desteği yok ve inceleme videolarında sesi biraz fazla geldi. Belki sesten ne olacak diyebilirsiniz ama sayfalarca sözleşme yazdığım oluyor. Bir yerden sonra kulak tırmalamaya başlıyor. Yoksa multimedya tuşlarının FN ile kontrolüne bile razıydım yani gerçekten beğendim klavyeyi.

Daha ucuza bunu alın, 1.101 TL'nizi başka şeye harcayın.
Bu ürüne baktım. Program üzerinden RGB aydınlatma kontrolü var mı? Ayrıca tuşların sesini bilmiyorum. Bilginiz varsa paylaşır mısınız? Diğer özellikler ve fiyat olarak kafama yattı.

Evet maalesef öyle görünüyor. Fakat iş için uzun süreli kullandığımdan bilek desteği gerçekten önemli.

Bilek desteği yok ve inceleme videolarında sesi biraz fazla geldi. Belki sesten ne olacak diyebilirsiniz ama sayfalarca sözleşme yazdığım oluyor. Bir yerden sonra kulak tırmalamaya başlıyor. Yoksa multimedya tuşlarının FN ile kontrolüne bile razıydım yani gerçekten beğendim klavyeyi.

Bu ürüne baktım. Program üzerinden RGB aydınlatma kontrolü var mı? Ayrıca tuşların sesini bilmiyorum. Bilginiz varsa paylaşır mısınız? Diğer özellikler ve fiyat olarak kafama yattı.

Uzun süreler yazıyorsanız o klavye de yay sesi sorunu var. Çın çın kafanızın etini yer. Size daha çok membran uygun gibi.

Uzun süreler yazıyorsanız o klavye de yay sesi sorunu var. Çın çın kafanızın etini yer. Size daha çok membran uygun gibi.
Sırf bu yüzden Corsair K55 kullanıyorum. Hem tuşları çok kullandığım halde silinmiyor hem de gerçekten sessiz. Logitech de kullandım zamanında ama tuşları siliniyordu.
Silver olanında pek yay sesi yok Red olanı kadar.
XPG gerçekten kafama yattı. RGB aydınlatma olayını ve tuş sesini öğrenebilirsem ilk sıraya yazdım.

@Error @Endless Kaan Yazılımı iş görür mü sorunlu mu üstatlar 🙃 Yazılımda kullanacağım tek şey renk değiştirmek. O da varsa. Şimdi renge de niye taktın demeyin. Bende şöyle bir şey var. Renge çok yatırım yaptım 😅

Dosya Ekleri

• 20231028_223838.jpg
    20231028_223838.jpg
    199,4 KB · Görüntüleme: 11
RGB aydınlatma ayarı da varmış. Ses olayını da bir videoda yakaladım. İyi görünüyor. Ben XPG ile devam edeceğim. Destekleriniz için çok teşekkür ederim. 🙏

XPG için almadan forumlarda yorumlara baktım. Bilek desteği senesini doldurmadan dağılıyor diyen çok. Bir de silver switch çok hassas diyorlar. Yazarken çift basma olayı yaşanıyormuş. Sipariş vereceğim ama bunları görünce de kafam karıştı. Var mıdır bu konularda bilginiz? @Endless Kaan @Error

https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-scope-deluxe-oyuncu-klavye-pm-HB00000SDCCK
Son olarak bunu gördüm. Değer mi sizce almaya? Sistemdeki anakart MSI. Yazılım kontrolü olmuyor sanırım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı