3.000 TL civarı gerçek 7.1 kulaklık önerisi

MusabK

Femtopat
Şu an bütçem 3 bin TL fakat babam aracılığıyla artırabilirim eğer çok yüksek bir meblağ değilse. Bana gerçek 7.1 kulaklık önerebilir misiniz?

Şu an bütçem 3 bin TL fakat babam aracılığıyla artırabilirim eğer çok yüksek bir meblağ değilse. Bana gerçek 7.1 kulaklık önerebilir misiniz?
Düzgün gerçek 7.1 kulaklıklar öyle ucuz olmuyor çünkü içinde 4+4 olmak üzere 8 tane hoparlöru var ayrıca şu vidoenun dediklerine göre gereksiz birşey
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunların hepsi sanal 7.1 destekliyor düzgün atın.

Düzgün gerçek 7.1 kulaklıklar öyle ucuz olmuyor çünkü içinde 4+4 olmak üzere 8 tane hoparlöru var ayrıca şu vidoenun dediklerine göre gereksiz bir şey.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunların hepsi sanal 7.1 destekliyor düzgün atın.

Bu bütçede tek G PRO X var oda günlük kullanıcılar için mantıklı olmaz bence arkadaş için en mantıklısı HS80.

G PRO X'te gerçek 7.1 değil. Gidin ASUS ROG theata true 7.1 gibi kulaklıklari inceleyin gerçek 7.1 nedir öğrenirsiniz?

Dediğin kulaklık arkadaşın bütçesini birazcık aşıyor gibi 😃 senin de önerilerini bekleriz.

Gerçek 7.1 bu bütçeye bulamazsınız. Kulaklıklar da hijyen ürünü olduğu için ikinci el asla önermem. Gerçek 7.1 kulaklıkların da düşünüldüğü gibi çok çok muazzam performans vereceğini sanmıyorum. Cloud 3 ve HS80 bu bütçelerde alınabilecek kulaklıklar.

Hocam ben biraz baktım evet gerçek 7.1 alamayacağım onu farkettim saolun fakat aklımda steelseries arctis 1 wireless var sizce üzer mi hiç kullanmadım steelseries ama yorumları fena değildi baktığıma göre

Geri
Yukarı