3.000 TL ekran kartı ve SSD önerisi

i5 3470 ile 1155 soket anakart kullanıyor, sence olabilir mi?

Bu konuda haklısınız hocam LGA 1155 anakartlarda M.2 girişi olmadığını unuttum.

Parasını hak ediyor. GTX 1650 atsam dediğiniz doğru olabilirdi.

Hocam elbette birinci elden bahsediyorsak dediğiniz doğru ama ikinci elde RX 6600 var yanı fiyata, ayrıca birinci elde de o parayı hak etmiyor.

Neden kalitesiz?

Çoğu Micron SSD'de ısınma problemi var ve çok da şikayet var. Ayrıca kullanan baz arkadaşlarım müşteri hizmetlerinin ve teknik servisin yetersi kaldığını söylemişti bana.

Hocam elbette birinci elden bahsediyorsak dediğiniz doğru ama ikinci elde RX 6600 var yanı fiyata, ayrıca birinci elde de o parayı hak etmiyor.
Bu sistem RX 6600 kaldırmaz. RX 6400'ü anca kaldırır.
Çoğu Micron SSD'de ısınma problemi var ve çok da şikayet var. Ayrıca kullanan baz arkadaşlarım müşteri hizmetlerinin ve teknik servisin yetersi kaldığını söylemişti bana.
Yeteri kadar bilgin yok ve kişisel deneyimlere göre bileşen önerilmez.

Bu konuda haklısınız hocam LGA 1155 anakartlarda M.2 girişi olmadığını unuttum.

Çoğu Micron SSD'de ısınma problemi var ve çok da şikayet var. Ayrıca kullanan bazı arkadaşlarım müşteri hizmetlerinin ve teknik servisin yetersiz kaldığını söylemişti bana.
Gayet iyi bir SSD. DRAM'i de var, o fiyata daha ne olsun? Kalitesiz bir SSD falan değil. 480 TL'ye daha iyi bir SSD varsa atabilirsiniz.

Ayrıca teknik servis ve müşteri hizmetleri konusunda ne kadar deneyiminiz var, 1-2 kişinin yorumuna mı bakacağız? Bir kişi sorun yaşadı diye SSD çöp mü oluyor? Müşteri hizmetleri ile SSD'nin kalitesinin ne alakası var? Tamamen dayanaksız, bomboş bir yorum sizinkisi.

Bu sistem RX 6600 kaldırmaz. RX 6400'ü anca kaldırır.

Farkındaysan RX 6600 önermedim, aynı fiyatta olduğunu belirttim ve RX 6400'ün kalitesi hakkında bir eleştiri yapmadım fiyatını hak etmediğini belirttim, ikinci elde RX 6400'den daha kaliteli ve daha ucuz ekran kartları alınabilir bu sistem için, ayrıca geleceğe dönük olmasıda önemli.

Farkındaysan RX 6600 önermedim, aynı fiyatta olduğunu belirttim ve RX 6400'ün kalitesi hakkında bir eleştiri yapmadım fiyatını hak etmediğini belirttim, ikinci elde RX 6400'den daha kaliteli ve daha ucuz ekran kartları alınabilir bu sistem için, ayrıca geleceğe dönük olmasıda önemli.
Hak ediyor. İkinci ele bakarsak, hiçbir sıfır kart fiyatını hak etmez. Fiyatını hak etmeyen bir şey görmek istiyorsan, GTX 1650 fiyatlarına bakabilirsin. "İleriye dönük olsun" desen bile takılmayacak bir kart RX 6600 bu sisteme. Bol keseden atıyorsun.

Bütçe 3K. 1155 anakartım var i5 3470, 8 GB RAM. Şu an GT 730 kullanıyorum ama yetersiz geliyor gibi. Monitörüm VGA destekliyor. Önerilerinizi bekliyorum.
( Neden yeni PC almıyorum? Çünkü okullar açılıyor. PC'ye fazla bakamayacağım. O yüzden ekran kartı yeterli. Bir de SSD önerirseniz cok iyi olur)
vga demisim hdmi olacak arkadaşlar özür dilerim ssd kalsin simdilik m2 desteklemiyor galiba anakart ekran kartı olarak ileri dönük değil idarelik güzelinden nvidia olursa sevinirim hdmi to vgalar sıkıntı yapabilir

Geri
Yukarı