3.000 TL fiber modem önerisi

İyi günler.

Daha önce ASUS RT-AX86U modemini kullanma fırsatım olmuştu, fiber interneti @Recep Baltaş'ın sayesinde bağladım ve inanılmaz hızlara ulaştım. :)
Bu modeme yakın ASUS modem tavsiyesi istiyorum. @Recep Baltaş ve @Ali Güngör.

Bütçe: 3 bin TL.

İndirime girerse belki bütçenize uyar.

Hayır şaka değil. Çoğu modemde sıkıntı yaşadım belli bir süre sonra modemin arayüzüne ulaşamamak gibi. Wifi çekim gücü özellikle bu modemde hoşuma gitti, Evin her yerinde çekiyor.
Recep Bey'in aldığı modem değil aslında, bir router
Özür dilerim. :) düzelttim teşekkür ederim.

Hayır şaka değil. Çoğu modemde sıkıntı yaşadım belli bir süre sonra modemin arayüzüne ulaşamamak gibi. Wi-Fi çekim gücü özellikle bu modemde hoşuma gitti, Evin her yerinde çekiyor.

Yoğun veri akışı yoksa sırf evin her tarafında çeksin diye bu kadar para vermek mantıklı değil.
Çekim kapsamasından ziyade ürünü yoğun veri akışından ötürü yayıncılar ve 24 saat internete erişim sağlayanlar satın alıyorlar. Aynı işi yapmıyorsanız dediğim gibi bunu almak mantıklı değil.

3000tl ile PC/Server toplayıp Pfsense kurup gelişmiş bir router olarak kullanırsınız makineyi.

Yoğun veri akışı yoksa sırf evin her tarafında çeksin diye bu kadar para vermek mantıklı değil.
Çekim kapsamasından ziyade ürünü yoğun veri akışından ötürü yayıncılar ve 24 saat internete erişim sağlayanlar satın alıyorlar. Aynı işi yapmıyorsanız dediğim gibi bunu almak mantıklı değil.

Fiber girişi olan router bulmak zor iş ve zaten bunlar çok pahalı olur en az iki katı para vermeniz gerekir.

Geri
Yukarı