3.000 TL Kulak İçi Gaming Kulaklık Önerisi

Voiljin

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam arkadaşlar,

Bütçe maksimum olarak 3K, bu fiyata kadar olan kulak içi kulaklık önerilerinizi alabilir miyim?

Genellikle FPS oyunları oynanacak kulaklık ile.

Ben şöyle bir şey buldum:
Asus Rog Cetra II Type-C

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende kulak içi kulaklık hastasıyım ama bunlarda bir sıkıntı var ki tek kulağına takıp diğer kulağına takmadığın zaman kablolar birleşim yerinden kırılıyor. Bu yüzden sürekli 200 300 TL bandında indirimlerle yarı fiyatına düşmüş şekilde ses kasacağım bir kulaklık alıyorum yılda bir değiştiriyorum. Normal oyuncu kulaklıklarından daha zor kullanımı bilgin olsun.

Selam arkadaşlar,

Bütçe maksimum olarak 3K, bu fiyata kadar olan kulak içi kulaklık önerilerinizi alabilir miyim?

Genellikle FPS oyunları oynanacak kulaklık ile.

Ben şöyle bir şey buldum:
Asus Rog Cetra II Type-C

Kulak içi olarak almanız daha iyi olur iyi tercih yapmışsınız ama ASUS ROG iyi midir bilemem. Bende ileride Sennheiser IE200 alacağım FPS oyunları için ama asıl önemli olan iyi bir anakart olacak.

Bende kulak içi kulaklık hastasıyım ama bunlarda bir sıkıntı var ki tek kulağına takıp diğer kulağına takmadığın zaman kablolar birleşim yerinden kırılıyor. Bu yüzden sürekli 200 300 TL bandında indirimlerle yarı fiyatına düşmüş şekilde ses kasacağım bir kulaklık alıyorum yılda bir değiştiriyorum. Normal oyuncu kulaklıklarından daha zor kullanımı bilgin olsun.
Kulak içi olarak almanız daha iyi olur iyi tercih yapmışsınız ama ASUS ROG iyi midir bilemem. Bende ileride Sennheiser IE200 alacağım FPS oyunları için ama asıl önemli olan iyi bir anakart olacak.

Aslında ben Rog Cetra II modelini kullanıyorum (yukarıda attığımın bir alt modeli, bu Type-C ve bir kaç ek özelliği var)

Bu konuyu arkadaşıma alacağım kulaklık için açtım, ses kasma konusunda Rog Cetra II çok iyi diyebilirim, farklı tavsiyeler varsa bakacağım, teşekkürler

Sennheiser'in bu modeli Odyofil'ler için müzik kulaklığı değil mi ? Gaming için değil diye biliyorum

Aslında ben ROG cetra II modelini kullanıyorum (yukarıda attığımın bir alt modeli, bu Type-C ve birkaç ek özelliği var)

Bu konuyu arkadaşıma alacağım kulaklık için açtım, ses kasma konusunda ROG cetra II çok iyi diyebilirim, farklı tavsiyeler varsa bakacağım, teşekkürler.

Sennheiser'in bu modeli Odyofil'ler için müzik kulaklığı değil mi? Gaming için değil diye biliyorum.

Gaming ibaresi ticaret amaçlı yapılmış bir şey Gaming Logitech Pro X var sesi temizdi ama ses kasmada benim açımdan iyi değil şu an kulak içi kulaklık kullanıyorum sadece üst düzey yüksek ses şiddetli anakart lazım onu da yeni toplayacağım sistemde alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı