3.000 TL laptop önerisi

Bütçe
3000-3500

Black Swordsman

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar. Yanımda kuzenim var, üniversite sınavına girecek yakında. 3000 TL bütçesi var, en fazla 500 TL daha çıkabilirmiş ama ne kadar az olursa o kadar iyi. Çok fazla oyun oynamıyor ama Valorant ve CS:GO gibi oyunları 60 FPS düşük ayarlarda oynatsın istiyor. Ben bu bütçe için Ryzen 3 3250U işlemcili birkaç tane laptop gösterdim ama sizler belki daha iyisini bulursunuz. Çerçevesi ince olsun istiyor ve RAM 4 GB olsun sonradan 4 daha ekleyecekmiş. Ayrıca depolama 128 GB yeterli diyor. Yani anlayacağınız, diğer yerlerden kısıp (RAM, depolama vs.) Bu fiyata alınabilecek en güçlü laptopı arıyor. Şimdiden sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Yanımda kuzenim var, üniversite sınavına girecek yakında. 3000 TL bütçesi var, en fazla 500 TL daha çıkabilirmiş ama ne kadar az olursa o kadar iyi. Çok fazla oyun oynamıyor ama Valorant ve CS:GO gibi oyunları 60 FPS düşük ayarlarda oynatsın istiyor. Ben bu bütçe için Ryzen 3 3250u işlemcili birkaç tane laptop gösterdim ama sizler belki daha iyisini bulursunuz. Çerçevesi ince olsun istiyor ve RAM 4 GB olsun sonradan 4 daha ekleyecekmiş. Ayrıca depolama 128 GB yeterli diyor. Yani anlayacağınız, diğer yerlerden kısıp (RAM, depolama vs.) Bu fiyata alınabilecek en güçlü laptopı arıyor. Şimdiden sağ olun.

Bence bu bütçeye Valorant ve CS:GO'yu akıcı oynatacak PC bulmak zor. Hatta çok zor.

Yukarıda yazdığım işlemciye sahip laptoplar ortalama 50 FPS ile Valorant ve CS oynatıyor. Low ayarlarda tabii.
Evet ama bu işlemciye sahip olan laptoplar bu kadar paraya ya bulunmaz ya da çok uzun götürmez arkadaşı. Ayrıca bu tür FPS oyunlarında düşük FPS keyif vermez. Adam vurması çok zor olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı