3.000 TL telefon seçimi

Bütçe
3000

Emiroo

Hectopat
Arkadaşlar tamamen performans odaklı karşılaştırma istiyorum. En iyi performanslı telefon hangisi bunlar arasında? Sıralama nasıl olur?
-Xiaomi Mi 9 SE.
-Xiaomi Redmi Note 9S.
-Xiaomi Redmi Note 8 Pro (128 GB)
-Samsung Galaxy M31s.
-Xiaomi Mi 9 Lite.

Başka telefon tavsiyesi istemiyorum, sadece bunlar arasında en iyi performans odaklı karşılaştırmayı istiyorum.

Note 8 PRO performansta en iyisi denilebilir. 9S'in işlemcisi de gayet iyi. Ama yazdığınız seçeneklere göre 9S'de RAM 4GB. O sebeple çok performans arayışında iseniz Note 8 PRO bunlar arasında iyi. Ama biraz eski kalıyor. Note 8 PRO'nun daha yeni hali gibi duran Realme 7 de tercih edilebilir.

Arkadaşlar tamamen performans odaklı karşılaştırma istiyorum. En iyi performanslı telefon hangisi bunlar arasında? Sıralama nasıl olur?
-Xiaomi Mi 9 SE.
-Xiaomi Redmi Note 9s.
-Samsung Galaxy M31s.
-Xiaomi Mi 9 Lite.

Başka telefon tavsiyesi istemiyorum, sadece bunlar arasında en iyi performans odaklı karşılaştırmayı istiyorum.

Note 8 Pro ve 9S.
Performans olarak çok yakın olduklarından ikisinden birini söyleyemem.

Eski olması sorun değilse 8 Pro, sorun olursa 9S diyebiliriz.

-Xiaomi Mi 9 SE.
-Xiaomi Redmi Note 9s.
-Samsung Galaxy M31s.
-Xiaomi Mi 9 Lite.

En iyi performans RN8P'de.

Note 8 PRO performansta en iyisi denilebilir. 9S'in işlemcisi de gayet iyi. Ama yazdığınız seçeneklere göre 9S'de RAM 4GB. O sebeple çok performans arayışında iseniz Note 8 PRO bunlar arasında iyi. Ama biraz eski kalıyor. Note 8 PRO'nun daha yeni hali gibi duran Realme 7 de tercih edilebilir.
Bütçemi aşmasa alırım fiyat çok oynuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Note 9s. Geekbench ve custom rom çeşitliliği ile diğerlerinden önde. Custom romlar daha performanslı olduğu için genelde en azından garanti bittiğinde çok daha uzun süre performanslı kullanabilirsin.

Note 9s. Geekbench ve Custom ROM çeşitliliği ile diğerlerinden önde. Custom ROM'lar daha performanslı olduğu için genelde en azından garanti bittiğinde çok daha uzun süre performanslı kullanabilirsin.

ROM sadece Note 9S'e özel bir durum değil tüm Xiaomi telefonların ROM seçeneği fazla. Burada yazan RN9S'de 4 GB RAM var ama RN8P'de 6 GB RAM var. Performans olarak RN8p daha iyi.

Note 9s. Geekbench ve Custom ROM çeşitliliği ile diğerlerinden önde. Custom ROM'lar daha performanslı olduğu için genelde en azından garanti bittiğinde çok daha uzun süre performanslı kullanabilirsin.

ROM falan yapmıyorum ben, yani direkt telefon olarak en iyisi hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
ROM sadece Note 9S'e özel bir durum değil tüm Xiaomi telefonların ROM seçeneği fazla. Burada yazan RN9S'de 4 GB RAM var ama RN8P'de 6 GB RAM var. Performans olarak RN8p daha iyi.
Geekbench'te daha iyi ve 64 mü 128 mi olduğunu söylememiş. Mediatek cihazlar güncelleme ve rom desteği olarak kısıtlı. EU rom desteği kesildi mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı