3.000 TL'ye kablosuz oyuncu mouse önerisi

Bütçe
2500

xstrayder123

Kilopat
Daha fazla  
5 yıl önce G502 ile başladım oyuncu mouse evrenine. Güzeldi ama ağırdı tabii. Profesyonel oyuncu olmadığım için fark etmedi. DPI yüksek kullanıyorum ama. Sonra G502'yi satıp Razer DeathAdder Elite'e geçtim. Şu an çift tıklama sorunu mevcut ve bilgisayardan fareden soğudum. Hiçbir zevkim kalmadı. Tuşa basasım gelmiyor. Ayrıca yeni bir mouse almışken kablosuza geçmeyi düşünüyorum artık. 2.000-3.000TL arası olabilir veya daha uygun cidden güzel bir mouse önerisiyse bakabilirim.
Aklımda Razer DeathAdder V2 Pro, G502 lightspeed / X falan var. Razer V2 Pro için söylentilere göre "kablosuz dongle" belli süre sonra sıkıntı oluyormuş. Kiminde oluyor kiminde olmuyor. Olmayanları duymuyoruz tabii, olanlar paylaşıyor böylece gün yüzüne çıkıyor. Palm kullanıyorum hatta fazla palm.

1695809644611.png

Şöyle örnek resimdeki gibi. Zamanla oldu yani fareyi düzgün 2 parmakla değil de iyice kavrayınca rahat hissedip istediğim gibi oynuyorum, hareket ettiriyorum. 2 parmak koyunca sanki elim geride kalıyor çukurda hissediyorum. İlginç evet. Yani bilemiyorum yeni bir fareye geçince ne olur tabii değişir durum alışınca. Alışkanlıklardan vazgeçmek zor tabii. Bu benim biraz da kabloya karşı direncimden kaynaklı bir tutuş diye düşünüyorum.
Şimdiden teşekkürler öneriler için.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_steelserıes-aerox-5-wireless-ultra-hafif-kablosuz-oyuncu-mouse-siyah-1221568.html?gclid=Cj0KCQjwpc-oBhCGARIsAH6ote8yXqrH7JnqkHJ23Jm3yXVsJfOybDQL-PmAYK450kuiW4zCnozfB10aAgSzEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

bence piyasada en iyilerinden hem hafif hem kablosuz.

3000 lira bütçeye bu mouseu öneririm. 4K pollong rate özelliği de var tasarımı palm tutuş için ideal.

Para veriyorsam Rampage gibi bir markaya bakmıyorum. Bu işi yapan markalara yönelirim. Razer,Steelseries,Logitech...

Geçen Razer Pro Click'in testerını denedim. İnanılmaz konforlu. Tavsiye ederim.
Hangi anlamda ? V1-2-3 hangisiydi?

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_steelserıes-aerox-5-wireless-ultra-hafif-kablosuz-oyuncu-mouse-siyah-1221568.html?gclid=Cj0KCQjwpc-oBhCGARIsAH6ote8yXqrH7JnqkHJ23Jm3yXVsJfOybDQL-PmAYK450kuiW4zCnozfB10aAgSzEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

bence piyasada en iyilerinden hem hafif hem kablosuz.
Delikli mouse sevmiyorum. Çok uyduruk geliyor. Profesyonel değilim hafif mouse gerek yok bu kadar. Yıllarca 100gr üstü kullanmış olarak sorun değil.
Teşekkürler gene de önerileriniz için.

Geri
Yukarı