3.000 TL'ye kablosuz mouse önerisi

Genel de claw tutuyorum gibi ama ikisine de uygun galiba değil mi bu fare?
Bilinmeyen markalar ondan korkuyorum ucuz olması cazip geliyor Razer V3 Pro mesela o kadar fark var mı aralarında?
Yoksa markası var diye mi Razer bu kadar pahalı bunu da merak ediyorum?
Palmda biraz sorun çıkarır diğer hepsine uyar. Razer 8khz ve 750 ips ve razer diye pahalı. Ama farkedebileceğin farklar değil. A950 Pro 4k fiyatına rağmen iyi bir MCU iyi switchler iyi bir kasa kalitesi iyi bir sensör içeriyor. Fiyatına göre alabileceğin açık ara en iyi mouse. Darmoshark M3 4K bile 2300 TL sen düşün yani.

Palmda biraz sorun çıkarır diğer hepsine uyar. Razer 8KHz ve 750 IPS ve Razer diye pahalı. Ama fark edebileceğin farklar değil. A950 Pro 4K fiyatına rağmen iyi bir MCU iyi Switch'ler iyi bir kasa kalitesi iyi bir sensör içeriyor. Fiyatına göre alabileceğin açık ara en iyi mouse. Darmoshark M3 4K bile 2300 TL sen düşün yani.

Bunlar da önerilmişti bana,

VGN Dragonfly​

Lamzu Thorn 4K daha pahalılar bundan ama aralarında bir fark var mı acaba?​

Bunlar da önerilmişti bana,

VGN Dragonfly​

Lamzu Thorn 4K daha pahalılar bundan ama aralarında bir fark var mı acaba?​

Dragonfly ile aralarında sadece ağırlık farkı var diyebilirim o da 5 gram. F1 Pro alırsan 4k için ayrı dongle da alman gerekiyor. Thorn 4k daha iyi bir mouse ama açık ara değil. A950 Pro 4k da alsanız Thorn 4k da alsanız ekstrem bir fark hissetmeyeceksiniz. A950 Pro 4k bu fiyata en iyisi cebime de para kalsın diyorsanız ömür ve fiyat olarak en iyisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı