3.000 TL'ye kadar kablosuz kulaklık önerisi

Shouz

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Mevcut kulaklığım Gamepower kizaru.
Gamepower Kizaru 7.1 RGB Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Artık yıprandı ve kulak pedleri soyuldu rahatsız ediyor, bir de ağır uzun kullanımda kulaklarımı çok acıtmaya başlıyor takamaz hale geliyorum bunun yanı sıra kablo kirliliğinden de kurtulmak istediğim için kablosuz bir kulaklık istiyorum. Bu bütçe ne kadar iyi bir şeye yeter bilmiyorum ama göz doldurmak için boş özellikler olmasın, RGB de önemli değil benim için olsa da olur olmasa da. Bu fiyatta mümkün olan en kullanışlı konforlu ve oyunlarda bana yardımcı olacak bir kulaklık arıyorum. Gerek Valorant'ta ses kasayım gerek War Thunder'da düşman oyuncuların motor sesinin tam olarak nereden geldiğini ne kadar uzak olduğunu anlayabileyim. Şu anki kulaklığımda tam anlayamıyorum çünkü düşman tankının tam olarak hangi açıdan nereden geldiğini ve ne kadar yakın olduğunu.

Bu fiyata yok mu arkadaşlar kimse mesaj yazmamış.

Son düzenleme:
İnceleyeceğim öneriniz için teşekkür ederim.

@slrofw hocam baktım da şarj süresi dışında G535 ne farkı vardır G435 ve denklerinden bütçemi aşıyor çünkü.

Son düzenleme:
İnceleyeceğim öneriniz için teşekkür ederim.

@slrofw hocam baktım da şarj süresi dışında G535 ne farkı vardır G435 ve denklerinden bütçemi aşıyor çünkü.
Neredeyse 2 kat fazla şarj süresi, Malzeme kalitesi, Bas-tiz kalitesi ve daha geniş soundstage ile olarak yani ses kalitesi anlamında her kulvarda G435'den daha iyi bir kulaklık. Bütçeyi yükseltemiyorsanız Arctis1 tercih edin G435 iyi bir kulaklık değil.

Bütçemdeki ve az çok eleyerek seçtiğim kulaklıklar.
Corsair HS75 XB
HyperX Cloud MIX
HyperX Cloud Stinger 2 Wireless
Asus TUF Gaming H7 Wireless
Asus TUF Gaming H3 Wireless
Asus TUF Gaming H1 Wireless
Asus ROG Strix Go 2.4
Razer Barracuda X 2022
Razer Opus X
SteelSeries Arctis 1 Wireless
Logitech G435
Razer Thresher 7.1
HyperX Cloud Flight
Bütçem dışındakiler.
Logitech G Pro X
SteelSeries Arctis Nova 4X
SteelSeries Arctis Nova 4P
Asus ROG Theta Electret
Logitech G535
Bana bunlardan hangisini önerirsiniz hangisi en iyisidir en rahat ses kasmama yardımcı olur ve sorunsuz uzun ömürlüdür. Veya bunlardan başka bu hepsinden daha iyi dediğiniz var mıdır?

Son düzenleme:
Bildiklerimi yazayım:

Corsair Void kronik dip ses sorunlu leş bir kulaklık.

HS75 daracık soundstage'e sahip ses kasma konusunda sizi üzebilir.

Cloud MIX bluetooth'lu gecikmesi fazla.

Barracuda X tizler ve soundstage yerlerde.

Threser 7.1 ile şişirilmiş vasat bir kulaklık.

Cloud Flight kullandım Wireless'ler arasında çok iyi ama PS5 versiyonu nasıl bilmiyorum.

Msi, asus gibi markalarım kulaklıklarına ben güvenmiyorum o yüzden size de önermem.

@slrofw hocam ben şu an Arctis 1 ile G535 arasındayım fakat G535 çok pahalı bana Arctis 1 bu listelediğim kulaklıkların en iyisi midir ve sanal 7.1 üzer mi stereo ile ses düzgün kasılmıyor diye biliyorum gerçek 7.1 kulaklık da bu fiyata gelmiyor önerir misiniz sanal 7.1 ve kulaklıktan kulaklığa bu özellik değişiklik gösteriyor mu?

@slrofw hocam ben şu an Arctis 1 ile G535 arasındayım fakat G535 çok pahalı bana Arctis 1 bu listelediğim kulaklıkların en iyisi midir ve sanal 7.1 üzer mi stereo ile ses düzgün kasılmıyor diye biliyorum gerçek 7.1 kulaklık da bu fiyata gelmiyor önerir misiniz sanal 7.1 ve kulaklıktan kulaklığa bu özellik değişiklik gösteriyor mu?
Dediğim gibi ilk tercihiniz G535 olsun fakat Arctis 1'de üzmez. Sanal 7.1mevzusu pazarlama stratejisinden ibaret. Örneğin güzel basslara sahip stereo kulaklık ile Sanal 7.1'den daha iyi ses kasarsınız.

Dediğim gibi ilk tercihiniz G535 olsun fakat Arctis 1'de üzmez. Sanal 7.1mevzusu pazarlama stratejisinden ibaret. Örneğin güzel basslara sahip stereo kulaklık ile sanal 7.1'den daha iyi ses kasarsınız.

Anladım o zaman bütçemi zorlayabilirsem G535 olmazsa Arctis 1 bir de yanlış anlamayın hocam da kullanıp beğenip önermek var hakim olup teknolojisini denklerini bilip önermek var siz bu bilgileri hep bilerek öneriyorsunuz değil mi? Zamanında yine bu şekilde öneri alıp daha düşük bütçe ile Gamepower kizaru aldım pişmanım şu an.

Anladım o zaman bütçemi zorlayabilirsem G535 olmazsa Arctis 1 bir de yanlış anlamayın hocam da kullanıp beğenip önermek var hakim olup teknolojisini denklerini bilip önermek var siz bu bilgileri hep bilerek öneriyorsunuz değil mi? Zamanında yine bu şekilde öneri alıp daha düşük bütçe ile Gamepower kizaru aldım pişmanım şu an.
Deneyimim ve araştırmalar ile konuşuyorum. bilmediğim kulaklıklar hakkında yorum yapmaktan kaçınırım.

Geri
Yukarı