3.000 TL'ye Klavye, fare ve kulaklık önerisi

semihk53

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Aktif oyun oynayan bir insanım kenarda birikim yaparak ekipmanlarımı yükseltmek istedim. Her ürün için 1000 TL'yi gözden çıkardım toplamda 3000TL'lik ekipman alma fikrim var.

Son düzenleyen: Moderatör:

3.379 TL fiyat tutuyor ama daha iyisini bulamazsınız bence.

3.379 TL fiyat tutuyor ama daha iyisini bulamazsınız bence.

Kulaklığı aldım gayet iyiydi önerin için teşekkür ederim diğerlerini sipariş oluşturacağım fakat, kulaklık için bir tık erken davranmış olabilir miyim?
Şu ürün daha mantıklı gibi geldi:

Kulaklığı aldım gayet iyiydi önerin için teşekkür ederim diğerlerini sipariş oluşturacağım fakat, kulaklık için bir tık erken davranmış olabilir miyim?
Şu ürün daha mantıklı gibi geldi:

Erken davranmışsın. Attığım bundle'da kulaklık kat kat daha uyguna geliyor, içindeki mouse ile mouse pad'i de satarsan piyasa fiyatının yarısının bile altına almış olursun.

Erken davranmışsın. Attığım bundle'da kulaklık kat kat daha uyguna geliyor, içindeki mouse ile mouse pad'i de satarsan piyasa fiyatının yarısının bile altına almış olursun.
evet kulaklığı mediamarkta'n aldım iade edebilir miyim kafamda bir cok sorun var, daha bu sabah aldım

İade hakkın var diye biliyorum, 14 gün içinde koşulsuz şartsız iade hakkın var. Ama hijyen ürünü olduğu için sorun çıkartabilirler, denemeden bilemessin.

1697052680766.png

Sanırım kulaklık için bir şey söylenmemiş

Kulaklık tarzı ürünler kutusu açılmamışsa iade edilebilir ama o Bundle'da bulunan mouse pad ve fareyi kısa zamanda satabileceği malum değil. Uğraşmaya değmez açıkçası. Özellikle ucuz ürünlerde millet 2. el alıcağına 0 alırım diyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı